Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Висип на ногах у дітей чому вона з'являється і як допомогти дитині?

У малюків досить слабо працює імунна система, внаслідок чого страждає імунітет.


З-за цього, будь-яке, навіть незначне захворювання має бурхливий перебіг.


Так що, якщо у вашого малюка є одна з ознак нездужання, необхідно терміново звернутися до дитячого лікаря....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що робити, якщо висип на ногах свербить?
 • Причини появи
 • Допоможе профілактика!
 • Лікування
 • Висип у дітей: відео

 • Якщо ви виявили у малюка на ногах висип, це може свідчити про якому-небудь серйозному захворюванні. Безумовно, точний діагноз дитині зможе поставити тільки лікар.


  Висип у дитини на ногах може бути викликана алергією, кір, вітрянку або скарлатину. А може бути це звичайнісінька пітниця, яка не вимагає ніякого специфічного лікування.

  Головне не нервувати, а спокійно подумати, чим може бути викликана висип. Також батьки повинні пам'ятати про найголовніше – гігієні, коли у малюка на ніжках висип, правильний догляд за шкірою є невід'ємною складовою частиною лікування.

  Що робити, якщо висип на ногах свербить?


  Якщо висип на ногах у дитини свербить, це досить дратівливий чинник для малюка свербіж змушує нервувати дитину, почухувати ніжки, але від цього ситуація тільки погіршується, свербіж збільшується.


  Що ж робити, як правильно себе вести і допомогти дитині?


  Інтуїтивно більшість батьків, коли помічають цятки на ніжках малюка, в першу чергу хочуть замазати їх зеленкою. Це і є найголовнішою помилкою.


  Пам'ятайте, що де б не була висипка, це не хвороба, а тільки прояв захворювання, і тільки при природному, незабарвленому вигляді висипу, доктор зможе допомогти дитині, визначить, чим хворіє дитина.


  Тому при перших ознаках висипу у дитини батькам необхідно викликати лікаря на дім, і чим швидше, тим краще. Це ні в якому разі не означає, що висип на ногах є яким-небудь смертельним захворюванням, але своєчасна консультація лікаря допоможе виявити існуючі проблеми зі здоров'ям.


  Ентерол для дітей. Які показання до застосування і яку дозу можна дітям.


  Мріяли в дитинстві про велосипеді? А тепер треба правильно вибрати велосипед для дитини. Як це зробити читайте тут


  Як відомо, висип буває різною, може викликати її величезна кількість різноманітних причин, тому завдання батьків забезпечити дитину увагою і спокоєм, включити дитині мультфільми або прочитати улюблену казку, щоб він міг як-небудь відволіктися і забути про свербінні.


  До того часу, як прийде лікар не потрібно давати дитині алергенні продукти, рекомендується зберігати дієти і правильне харчування до зникнення висипки.

  Причини появи


  У тому випадку, якщо причиною висипки у дитини є та чи інша інфекція, ви виявите у дитини і інші прояви захворювання.


  У таких випадках крім висипань зазвичай піднімається температура тіла, з'являється кашель і озноб, діти скаржаться на головний біль, втрату апетиту і біль у горлі.


  Причини появи свербежу і висипу у малюків, як правило, діляться на чотири групи:

 • виникненню інфекційних і паразитарних захворювань

 • Категорії