Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Виявили у дитини шуми в серці? — не привід для паніки

«Шуми в серці у дитини» — ця фраза, почута з уст доктора, викликає сум'яття і переполох в люблять батьківських серцях. Так було і з моєю сусідкою по палаті в пологовому будинку: доктор гучно оголосив діагноз і пішов, залишивши обурену мати з букетом негативних емоцій та безліччю питань. Відразу вас заспокою: ця історія закінчилася добре, так як виявлені шуми не представляли небезпеки для малюка. Так-так, є небезпечні і безпечні шуми в серці. Про це, а ще про те, звідки вони можуть взятися, як їх виявити, лікувати — ми сьогодні будемо говорити.


Шуми можуть не представляти небезпеку для малюка. Головне не впадати раніше часу в паніку.

Причини появи шумів

Кожного батька, почула діагноз «шуми в серці» хвилює питання: «звідки вони з'явилися». Основні причини виникнення патологічних звукових коливань при прослуховуванні серця — це анатомічні відхилення від норми:

  • звужені великі судини, що йдуть від серця

  • Категорії