Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Внутрішні шви після пологів: що робити, якщо вони болять, і як їх обробляти?

Що може бути краще, ніж народження довгоочікуваного дитини? Приємні клопоти, суєта, безсонні ночі, візити до рідних і близьких. Але іноді разом з малюком молода мама забирає з пологового будинку і невелику проблему – внутрішні шви і свіжі рубці....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Причини появи внутрішніх розривів
 • Догляд за внутрішніми швами
 • Тактика поведінки після пологів
 • В якому випадку не можна відкладати візит до гінеколога?

 • Коли з'являються розриви і чому? Як уникнути болів в післяпологовому періоді та повернутися до нормального життя?


  Перш ніж говорити про внутрішніх швах, кожній жінці необхідно знати анатомію внутрішніх жіночих органів, які беруть участь в процесі пологів, де, власне, і може статися розрив.


  У пологах беруть участь матка, шийка матки, піхва, промежину. Якщо пологи проходять нормально, розриву матки не повинно бути. Це є грізним ускладненням, такі випадки дуже рідкісні, в пологах лікар може помітити ознаки загрозливого розриву і вчасно зробити кесарів розтин.


  Розрив промежини відноситься до зовнішніх розривів, а тактика ведення зовнішніх швів після пологів інша, так як ушивання розривів промежини відноситься до швах, які шиють нерассасываемым матеріалом (шовк, поліпропілен) і потім знімаються.

  В основному ми поговоримо про розриви шийки матки і стінок піхви. Саме ці розриви вшиваються внутрішніми швами, які потім не знімаються, а самостійно розсмоктуються.

  Причини появи внутрішніх розривів


  До найбільш поширених причин внутрішніх розривів можна віднести:

 • великий плід

 • Категорії