Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Внутрішньочерепний тиск у дітей: причини, діагностика та лікування

Досить складно визначити, є чи у новонародженої дитини якісь відхилення або серйозні захворювання, адже поскаржитися на біль сам він не зможе. Тільки пильно спостерігаючи за своїм малюком, ви зрозумієте, що турбує його.


Внутрішньочерепний тиск є у кожної людини в будь-якому віці. Небезпека виникає при його відхиленні від норми підвищений тиск (інакше – внутрішньочерепна гіпертензія)....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Підвищений внутрішньочерепний тиск у дитини: причини і захворювання
 • Симптоми
 • Діагностика та лікування
 • Внутрішньочерепний тиск у дітей: відео

 • Це пов'язано з порушенням роботи організму. Отже, саме по високий внутрішньочерепний тиск у дитини – це не хвороба, це її прояв.

  Підвищений внутрішньочерепний тиск у дитини: причини і захворювання


  Ускладнення під час вагітності або пологів можуть стати причиною підвищеного внутрішньочерепного тиску у дитини.


  Токсикоз, відшарування плаценти, затяжні пологи, обвиття пуповиною призводять до того, що дитині надходить недостатня кількість кисню, що сприяє розвитку гіпоксії.


  Самостійне дихання народженого малюка відновлює порушення – внутрішньочерепний тиск у грудних дітей приходить в норму паралельно з ростом і розвитком дитини (в даному випадку маються на увазі несуттєві відхилення).


  Підвищення внутрішньочерепного тиску у дітей може зустрічатися і у недоношених дітей.

  Іншими причинами є важкі захворювання:

 • менінгіт (запалення оболонок головного мозку)

 • Категорії