Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Внутрішньоутробний розвиток алергії...

Австралійські вчені вперше виявили певну взаємозв'язок між способом життя вагітної жінки та розвитком алергічних захворювань у її дитини.


Доктор Девід Мартіно з мельбурнського університету і його команда вчених провели порівняння зразків крові невеликої групи однорічних дітей. Серед них були як алергіки, так і абсолютно здорові....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Аналізи показали, що у дітей з харчовою алергією в крові є істотні відмінності від тих малюків, у яких при введенні прикорму ніяких реакцій на нові продукти не спостерігається. Зміни були виявлені на генетичному рівні.

Пояснимо, що в нормі вираженість власних генів організму має добре відпрацьований механізм регуляції.


Не всі гени і не у всіх випадках повинні бути однаково виражені, тому існують нуклеотидні ланцюга, що пригнічують синтез деяких білків в організмі.


У крові дітей-алергіків було встановлено порушення цього механізму, в результаті чого визначені білки вироблялися безконтрольно.


А оскільки нуклеотиди, що регулюють синтез білків, – це теж генетичний матеріал, вчені прийшли до висновку, що подібні порушення, найімовірніше, беруть початок в періоді внутрішньоутробного розвитку.


За словами Девіда Мартіно, саме сама схильність дитини до алергії пов'язана з харчуванням і способом життя майбутньої матері.

І хоча в цілому про здоровий спосіб життя під час вагітності говориться багато, окремі його деталі до цих пір залишаються спірними.


Майбутні мами часто і самі відчувають, що краще і корисніше для майбутньої дитини. Але основні постулати здорового способу життя все ж слід дотримуватися незалежно від своїх бажань:

  • дотримання режиму дня

  • Категорії