Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Володимир Легойда про позицію руської церкви щодо абортів

Володимир Легойда, який є головою синодального інформаційного відділу, озвучив позицію російської церкви щодо абортів. З його слів, церква ставиться негативно до штучного переривання вагітності, але і наполягати на вкрай жорсткі заходи вона не вправі.


Раніше було озвучено пропозицію, щоб жінка, що збирається зробити аборт, отримала на цю операцію дозвіл у чоловіка. Легойда проводить аналогію між абортами і вивезенням дітей за кордон, коли необхідно офіційний дозвіл батька.


Однак від цієї ідеї незабаром довелося відмовитися. Після довгих розмов з Моз стало ясно, що таку пропозицію навряд чи можна назвати вдалим. Адже в Росії багато шлюби, зареєстровані на папері, фактично сім'ями не є. Відповідно, необхідність отримати згоду чоловіка на аборт для багатьох жінок є дуже важким завданням. Після такого висновку російська церква зняла свою пропозицію.


Володимир Легойда уточнив, що саме в співвідношенні принципів з реальністю і є пастирська позиція. Так, церква категорично проти абортів, але вона при цьому враховує реалії сучасного життя і не має права карати тих, хто думає і чинить інакше.

Категорії