Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Воронезький противник абортів міг потрапити в поліцію

Більшість абортів у Воронежі відбувається в жіночій консультації № 3. Починаючи з учорашнього дня перед відділенням амбулаторної хірургії по черзі чергують молоді люди зі страшним плакатом у руках, на якому зображений 10-тижневий ембріон. Жертва аборту розірвана на частини і закривавлена. Таким чином представники молоді сподівалися вплинути на пацієнток, які збираються перервати вагітність. Співробітники поліції навіть намагалися заарештувати одного з активістів.


Учасники пікету підносять молитви за вагітних жінок, за малюків, яких хочуть убити, за лікарів, які в силу своєї професії змушені позбавляти життя невинних ще не народжених дітей. Молоді люди просять Бога про те, щоб він не допускав нових абортів. Активісти також прокоментували зображення, зазначена на плакаті. Вони висловили сподівання, що така жахлива картина, можливо, змусить когось одуматися.


Працівники відділення вийшли до пікетувальників, висловили своє обурення і попросили показати документи, які давали б право учасникам акції проводити подібний захід. Молоді люди пояснили, що одиночні пікети дозволено проводити без попереднього узгодження сторін. Хлопець на ім'я Ілля Пилюгін показав свій паспорт, з якого медпрацівники переписали дані. Мабуть, хтось із співробітників все-таки подзвонив в поліцію, тому що на місце дії з'явився дільничний, який хотів забрати Іллю відділення.


Зараз вирішується питання про те, чи буде акція проходитиме на початку обраному місці чи варто все-таки перенести її до входу в лікарню. Суть головної претензії до лікарів зводиться до того, що ті не намагаються відрадити жінок від прийнятого рішення, а адже роз'яснювальна бесіда могла б врятувати не одне дитяче життя. Проводити «Молитовне стояння» планується весь квітень.


Пилюгін Ілля поділився з журналістами враженнями, вислуханими від однієї жінки, яка приходила до установи не з медичних питань. За словами останньої, аборти поставлені на потік. Йде справжній конвеєр. Сама операція проходить досить швидко, треба лише попередньо здати необхідні аналізи. Так, одна жінка прийшла на УЗД.


Результат дослідження показав вагітність терміном на два тижні. Вагітна спокійно слухала інформацію від лікаря, коли краще приходити на аборт і при цьому гладила по голові свою 3-річну доньку. Ілля дивується такій поведінці і дивується, як же можна одну дитину любити, а іншого хотіти вбити.


Найближчим часом місцевий департамент охорони здоров'я обіцяв надати дані про кількість скоєних абортів. У Воронежі почали вести роботу кабінети психологічної допомоги, що дозволило скоротити кількість жінок, які вирішили перервати вагітність. Проте, активісти впевнені, що статистика не відображає реальні даних. Адже у місті є багато приватних клінік і медичних центрів, де роблять аборти. Тільки статистичні дані ці операції не входять.

Категорії