Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Всі плюси і мінуси епідуральної анестезії при пологах

Мода на кесарів розтин проходить. Сучасні жінки вибирають природні пологи завдяки тому, що з'явилася епідуральна анестезія, яка знайшла широке застосування в акушерській практиці і зарекомендувала себе, як щадний метод знеболювання.


Більшість пологів відносять до нормальним фізіологічним, а не патологічним процесам. Багато жінок, які захотіли застосувати цей метод під час пологів, посилаються на нестерпні болі, які важко витримати. І в той же час є багато жінок, які народжують майже без болю....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що потрібно знати?
 • Показання та протипоказання
 • Поговоримо про наслідки
 • Відгуки, плюси і мінуси

 • Природно, інтенсивність болю залежить від багатьох причин. Але кожній жінці, яка все-таки наважиться застосувати в пологах епідуральну анестезію (ЕДА), необхідно знати всі переваги і недоліки, можливі побічні дії для себе і дитини, а також наслідки, які можуть бути після анестезії.


  Взагалі, результатом будь-якої анестезії є зменшення болю або повна їх відсутність, але порушувати і уповільнювати процес пологів не можна. Ось в цьому і полягає проблема.

  Але перш, ніж ми перейдемо до ускладнень, давайте розберемося в самому понятті.

  Що потрібно знати?


  Епідуральна анестезія (вона ж – перидуральна) є різновидом провідникової або регіонарної анестезії, при якій анестетик вводиться на рівні попереку, в місці локалізації корінців, що відповідають за сигнали болю, що йдуть з малого тазу.


  Після анестезії в нижній половині тіла біль не відчувається, при цьому жінка може рухатися і залишається в повній свідомості.


  Назва походить від латинських слів peri –

  Категорії