Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вся правда про Креоне для дітей

Проблеми з травленням у дітей перших років життя досить поширені — це і «дозрівання» ШКТ після утробного розвитку, і наслідки використання медикаментів, і неправильне годування малюків, і відновний період після інфекції. Дуже часто лікарі призначають малюкам препарат Креон при скаргах на травлення. Однак не поспішайте купувати його ціна у нього «кусається», а давайте разом розберемося, що це за звір такий і чи допоможе цей препарат в вашому випадку.


Не поспішайте напихати маленького чоловічка лікарськими засобами!

Що таке Креон

Препарат «Креон» — це висушену речовину з підшлункової залози «панкреатин». Маркування «10000», «40000» та інші означає різну концентрацію речовини панкреатину в препараті. Дітям зазвичай призначається Креон 10000. Панкреатин складається з ферментів:

  • амілази — розщеплює крохмаль

  • Категорії