Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Яблука при вагітності: очищають кров і підвищують імунітет

Яблука – це дуже корисний фрукт. Про його властивості було відомо ще здавна. Існує навіть свято, присвячений цьому чудовому плоду, такий як Яблучний Спас.


Про корисних речовинах яблук відомо всім. Люди намагаються вживати плоди не тільки в сирому вигляді, але і придумують різні кулінарні витвори, де яблуко є одним з головних інгредієнтів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості про яблука
 • Корисні властивості яблук при вагітності
 • Заходи обережності при вживанні яблук під час вагітності
 • Способи вживання яблук

 • Оскільки цей фрукт багатий на вітаміни, то його обов'язково рекомендують лікарі для вагітних. Тому що яблуко не тільки наситить організм корисними елементами, але і підвищить імунітет майбутньої мами, що є дуже важливо для розвитку дитини.

  Загальні відомості про яблука


  Яблуко – це плід такого дерева як яблуня. Воно може вживатися як в сирому вигляді, так і в ролі інгредієнта для напоїв і в кулінарії для приготування страв. Існує велика кількість сортів яблунь, які поширені в різних кліматичних поясах.


  Яблуко – це соковитий багатонасінний плід, що не розкривається. Має структуру многолистовой, яка вкрита соковитою тканиною, квіткової трубки.


  В яблуці практично не міститься жиру так, як воно на 87% складається з води. Також плід є малокалорійним і багатим на вітаміни А, С і В. Кількість корисних речовин залежить не тільки від сорту, а й від терміну зберігання.


  У яблуках міститься такий елемент, як пектин, який впливає на рівень глікемічного індексу. Цей показник дуже важливий, оскільки впливає на цукор в крові людини.


  Цей плід дуже корисний при низькому кров'яному тиску і отвертывании судин. Це тому, що яблуко є потужним очисником крові. Також даний продукт впливає на утворення сечової кислоти і на розпад мурашиної.

  У яблука багато корисних властивостей, які зміцнюють зір, волосся, нігті, і нервову систему.


  Як визначити вагітність в домашніх умовах без тесту? Можна дізнатися з цієї статті.


  Нормальний набір ваги при вагітності: це скільки? Дізнаємося з цієї статті.

  Корисні властивості яблук при вагітності


  Будь-які фрукти завжди корисні для вагітної дівчини. Багато лікарі настійно рекомендують вживати вагітним яблука, оскільки не один, а два організму мають потребу у вітамінах.


  Корисні речовини цих смачних фруктів сприяють покращенню травного процесу, а також сприяють очищенню та поліпшенню стану шкіри. Позбавити від шлаків допомагає клітковина.


  До корисних властивостей яблук відносять:

 • вітамін А впливає на обмінний процес, стабілізує його. Цей елемент бере активну участь у формуванні кісток і зубів. Він позитивно впливає на поділ клітин і може сповільнювати старіння організму. Вітамін А є ефективним засобом підвищення імунітету

 • Категорії