Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як і чим прати речі новонародженого: перелік безпечних миючих засобів

Навіщо стирати нові дитячі речі з магазину? Цим питанням задаються деякі мами, а даремно. Чому?


Тому що невідомо, в яких умовах зберігалося виріб і хто до нього доторкався. Можливо, на складі за нього навіть бігали гризуни.


До того ж, є речі, у тому числі, які зберігаються в упаковці, припадають пилом. А організм дитини в перші роки життя не здатний дати адекватну відсіч атак мікробів.


У деяких моделях пральних машин передбачена функція «дитяча прання». Тоді потенційні алергени видаляються з тканини повністю. Після такої обробки речі набувають не тільки чистоту, але і м'якість.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Вибираємо миючий засіб
 • Дитяче мило
 • Господарське мило
 • Пральний порошок
 • Кошти на основі неіоногенних ПАР
 • Альтернатива
 • Як відіпрати пелюшки?
 • Гладити їх?
 • Ополіскувач
 • Підготовка до роддому
 • Коротко про головне

 • Це робиться з декількох причин. При частковому запирання залишки миючого кошти затримуються між волокнами, тому що полоскання проводиться не так ретельно, як при повноцінної пранні. Миючі засоби, як говорилося вище, здатні викликати алергію або роздратування.

  Вибираємо миючий засіб


  Іноді мами перуть речі своїх грудних дітей зовсім без всяких миючих засобів.


  При цьому білизна стає чистим і свіжим.


  Чому? Весь секрет у тому, що дитяча сеча в дитячому віці майже позбавлена кольору і запаху. Але все ж більшість господинь вибирає прання з милом або порошком.

  Дитяче мило


  У перші місяці життя, а то й довше, мами користуються дитячим милом. Воно буває твердим кусковим і рідким. Це дуже особливий продукт побутової хімії. Він був створений спеціально для чутливої дитячої шкіри.


  У ньому немає агресивних хімічних компонентів, включаючи ароматизатори, які здатні зруйнувати захисну плівку на шкірі дитини і викликати алергію, запалення, роздратування. Акцент у ньому робиться на кислотну середу.


  Мило дитячої групи містить натуральні і пом'якшують шкіру компоненти – ланолін, гліцерин, рослинні олії, іноді соки лікарських рослин і трав – ромашки, череди, кори дуба, шавлії, календули, звіробою і т. д., благотворно впливають на шкірні покриви.


  Перевагою дитячого мила є і те, що воно легко выстирывается, не залишаючи після себе в волокнах небезпечних хімічних речовин, а також досить просто вимивається, при цьому добре видаляючи забруднення.

  Господарське мило


  Частина мам не довіряє жодному іншому миючого засобу, крім господарського мила. Цей продукт побутової хімії використовується давно і досить успішно. Все тому, що в ньому міститься багато лугів (його баланс рН досягає 12), які швидко розчиняють бруд.


  Іноді в пологових будинках його використовують для миття підлог у відділеннях, де знаходяться новонароджені.


  Його незначний недолік – запах, який важко назвати приємним, компенсує користь, яку вона приносить.


  Щоб речі вони відіпралися, їх змочують водою, а потім густо намилюють і залишають на деякий час полежати (як довго – залежить від ступеня забруднення). Потім речі ретельно простирывают. Більшість плям після цього зникає.


  Що стосується пелюшок, то їх намилюють і опускають у воду з марганцівкою (розчин мусить мати слабкий рожевий колір). Через 20 хвилин пелюшки треба прополоскати.

  Господарське мило має такі корисні властивості:

 • відмінно справляється з бактеріями

 • Категорії