Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як допомогти малюкові правильно навчитися сидіти

Буває, батьки стурбовані тим, що дитині вже 7 чи 8 місяців, а він досі не сидить.


Причин цього явища багато: слабкість м'язів і зв'язкового апарату, слабкість хребта, недоношеність або просто риса характеру, що дає привід лінуватися.


Пам'ятайте – всі діти унікальні! Не варто впадати в паніку, необхідно розібратися в причині, при цьому не забуваючи виконувати ряд вправ для зміцнення м'язів, а також розвивати вестибулярний апарат.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Коли садити дівчаток, а коли хлопчиків?
 • Вікові рамки в положенні «сидячи»
 • Комплекс вправ
 • Коли дитина починає сидіти: відео
 • Якщо це не дає належного ефекту, тоді слід звернутися за консультацією до невролога та ортопеда.

  Допомогти дитині оволодіти тим чи іншим навиком – завдання батьків! Для початку варто навчити дитину сідати. Відразу сидіти дитина не зможе.


  Не зовсім зміцніла кістково-м'язова система ще не готова переносити такі навантаження вони колосальні! Тільки вміє тримати голову малюк і засвоїв самостійні перевертання готовий до початку процесу утримання тіла у вертикальному положенні, сидячи на сідницях.


  Як користуватися подушкою для годування дитини.


  Що треба знати про купання новонародженої дитини?


  У дитини болить живіт


  Багато мам і тата спантеличені тим, як правильно навчити дитину сидіти. Буває, що малюк спирається на ручки для збереження рівноваги. Допомогти уникнути цього можливо, якщо дати в ручки цікаві предмети: спочатку в одну, а поступово і в другу.


  При цьому не забувайте підтримувати сидить дитину. Так швидше пройде тривога і прийде баланс рівноваги. Хваліть дитину кожен раз, коли у нього щось вийшло, не зацикливайте на невдачах!

  Коли садити дівчаток, а коли хлопчиків?


  Дівчаток треба вчити сідати пізніше, ніж хлопчиків.


  Це пов'язано з особливостями будови репродуктивної системи.


  Лікарі рекомендують присаживать хлопчиків з 5-ти місяців, а дівчаток на 1-1,5 місяці пізніше.


  Батьки, пам'ятайте, що спочатку час перебування дитини в сидячому положенні може обмежуватися декількома секундами, а не хвилинами.


  Не варто обкладати дитини подушками зайві навантаження при цьому не зникають.


  Малюк повинен вчитися цьому навику без додаткових коштів.

  Достатньо підтримки близьких людей на початкових етапах.

  Вікові рамки в положенні «сидячи»


  У середньому до 8-ми місяців діти освоюють вміння самостійно сідати, але воно може наступити і трохи пізніше.


  Малюки можуть обирати способи саджання з положення «лежачи» самі, грунтуючись на особистих уподобаннях.


  Хтось приймає вертикальне положення з положення «на спині», а хто-то з них сідає, спираючись на лікоть, тобто з положення «на боці».


  Обов'язок тат і мам – навчити робити це правильно і просто!


  Багато батьків часто замислюються над тим, як навчити дитину сидіти самостійно без підтримки.


  Це прийде з досвідом, коли мускулатура і хребет малюка повністю будуть до цього готові. Утримання рівноваги також грає важливу роль у цьому питанні. Завжди контролюйте сидить малюка, щоб уникнути травм.

  Комплекс вправ


  Підготовку зміцнення м'язової системи малюка для полегшення процесу утримання тіла в новому для нього положенні варто починати з вправ для рук і ніг.


  Потім слід переходити до тренувань м'язів спини і преса.


  Перед будь-якими тренуваннями малюкові необхідно зробити погладжуючий масаж, готує м'язи.


  Пам'ятайте, що не масажуються колінні і ліктьові суглоби.


  Отже, як навчити дитину сидіти – вправи:


  1. Підготовчий комплекс, який повинен освоїти малюк за допомогою своїх близьких перед початком присаживаний – це утримання голови, що сприяє зміцненню м'язів шиї і спини, а також перевороти і підняття голови з положення «лежачи на животі». Зацікавте, залучіть увагу яскравими предметами, все повинно відбуватися в ігровій формі!


  2. Згинання-розгинання ручок і ніжок. Досить по п'ять-шість разів без зайвої напруги зігнути і випрямити кінцівки.


  3. Малюка кладуть на тверду поверхню, беруть його за променезап'ясткові суглоби і пальчики і акуратно потягують на себе. З кожним разом йому буде простіше підтягуватися на ручках. Давши дитині посидіти кілька секунд, необхідно підтримати голівку і повернути його в горизонтальне положення. Досить зробити кілька підходів. Спостерігайте за емоціями, вони повинні бути позитивними.


  Який вибрати сироп від кашлю для дитини.


  Чому запалюються лімфовузли на шиї у дитини?

  4. Хороші результати дає вправу, коли дорослий тримає дитину за внутрішню поверхню стегон, тобто малюк як би «висить» у повітрі. Це положення також зміцнює м'язи преса і сприяє відходженню газів і кращої перистальтиці кишечника.


  5. Допоможуть вправи на фітболі, зміцнюють загальну мускулатуру і розвивають вестибулярний апарат. Покладіть малюка на животик і покачайте круговими рухами в різні сторони. Можна трохи попружинить. Добре, якщо вдасться встановити ручки так, щоб чоловічок міг спертися на долоньки і зробити щось подібне на віджимання від м'яча.


  Дітей обов'язково потрібно вчити сидіти, допомагати, причому з самого першого разу необхідно показати як це робити правильно!

  І тоді вони незабаром порадують своїми новими вміннями, з легкістю перерастающим у здатність повзати, вставати на ніжки, а потім і ходити самостійно!

  Коли дитина починає сидіти: відео


  У якому віці дитина повинна сідати:

  Категорії