Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як лікувати збільшені мигдалини у дітей?

Збільшені мигдалини у дитини — проблема, з якою стикаються багато батьків. Даний стан мигдаликів не є самостійним діагнозом, а лише свідчить про наявність яких-небудь патологічних процесів, що відбуваються в організмі малюка. Для того, щоб розпізнавати та лікувати захворювання мигдалин, необхідно спочатку з'ясувати, що собою представляють ці органи, як вони функціонують і які їх завдання.

Що робити, якщо запалені мигдалини знову турбують дитину.

Що таке мигдалини


Мигдалини — це скупчення, що складаються з лімфоїдної тканини. Розташовуються вони у роті і носоглотці. Мигдалини виконують в організмі функції захисту і кровотворення. Вони є імунним механізмом, а точніше, бар'єром, який стоїть на шляху вдихуваних організмом разом з повітрям чужорідних хвороботворних мікроорганізмів. Іншими словами, це передовий загін, який бере основний удар противника (мікробів і вірусів) на себе (і від цього, природно, страждає).

Мигдалини бувають двох видів — парні і непарні. Парні поділяються на:

  • Піднебінні (розташовані в поглибленні між мовою і м'яким небом)

  • Категорії