Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як навчити дітей читати по-англійськи?

Зараз дуже багато матусі роблять акцент на навчанні дитини читання на різних мовах світу, але основна увага приділяється англійської.


Знання англійської діалекту необхідно в багатьох робочих сферах, тому навчаючи дитину з юного віку, мама готує його до майбутніх кар'єрним успіхам.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Навіщо дитині вчити англійську?
 • Вивчення алфавіту — перший крок до осягнення мови
 • Ігрові форми навчання дитини читанню англійською мовою
 • Коли починати заняття?
 • Вчимося читати по-англійськи: відеофільм
 • Навіщо дитині вчити англійську?


  Багато батьків можуть задатися питанням, навіщо в юному віці, ще до школи вивчати іноземну мову, адже для дитини це стає досить великим навантаженням.


  На це питання можна дати відразу кілька відповідей:

 • Вивчення англійської мови допомагає дитині покращити мовні навички, осягнути усі ази не тільки іноземного діалекту, але й російської мови.
 • Читання англійською мовою помітно збагачує словниковий запас, адже багато іноземні слова міцно ввійшли в сучасну мову російських громадян.
 • Вивчення англійських букв допомагає дитині краще запам'ятати і російський алфавіт, адже і там, і там є загальні букви, які пишуться однаково.
 • Надалі, дитині буде набагато легше освоювати іноземні мови, адже зараз батьки закладають необхідний базис знань.
 • Вчені давно довели, що діти в дошкільному віці здатні «вбирати» інформацію моментально, осягаючи кілька мов відразу.

  Звичайно, навчання викликає ряд труднощів, зате в майбутньому дитина буде з легкістю читати і писати англійською, приємно дивуючи вчителів.

  Вивчення алфавіту — перший крок до осягнення мови


  Навчити дитину читати по-англійськи без освоєння алфавіту неможливо.


  Саме тому батькам слід придбати кілька букварів іноземною мовою, за яким і буде здійснюватися навчання.


  Тут дуже важливо, щоб дитина не плутав вимову схожих російських і англійських букв.


  Наприклад, російська буква «А» в англійському алфавіті пишеться також, але має вимову «Ей».


  Саме тому разом з самими літерами, дитина має вивчати і їх транскрипцію. Тільки так дитина зможе надалі успішно читати і писати іноземною мовою.


  Як навчити дитину англійської алфавітом за короткий термін? Тут слід проявити чудеса власних педагогічних навичок. Так, наприклад, батьки можуть вивчати з дитиною літери по картках, попутно знайомлячись з іноземними словами.


  Навчання слід проводити тільки в тому випадку, якщо мама сама непогано знає мову, і не здатна ввести малюка в оману, демонструючи йому неправильне вимова звуків.


  Що робити, якщо дитина багато зригує після їжі?


  Які трави вибрати для успакаивающей ванни дитині?


  Складні скоромовки


  Після того, як були вивчені всі букви алфавіту, слід приділити кілька днів повторення матеріалу. Дитина може вимовляти букви в певному порядку чи називати ті з них, які мама показує на картках.


  Далі варто переходити до вивчення коротких слів і поєднання звуків. Англійська мова унікальний тим, що в ньому є німі звуки, вимовляти які не потрібно. В процесі осягнення коротких слів і поєднань звуків, необхідно переходити до регулярного читання.

  Ігрові форми навчання дитини читанню англійською мовою


  Як навчити читати англійською, якщо дитина вже вивчив алфавіт?


  По-перше, батькам варто підбирати спеціальні книги, які підходять для самих юних читачів.


  По-друге, варто якнайчастіше використовувати ігри в якості форм осягнення іноземної мови.


  Отже, як же можна за допомогою ігор навчити малюка читати на англійській мові?


  Дитина може читати легкі вірші та скоромовки на англійській мові, що помітно поліпшить його дикцію, впливаючи і на розуміння діалекту.


  Можна пограти з картками. Дитина буде читати речення, а після показувати на картках ті слова, що були вжиті в тексті. Наприклад, якщо в реченні слово «apple», дитина повинна знайти картку з яблуком і показати її матері. В такому випадку, написання слова, його вимова і візуалізація будуть зливатися в єдину картину.


  Мама може придумати гру, згідно з якою, протягом декількох хвилин дитина повинна говорити виключно англійською. Він може відтворювати окремі слова, або намагатися складати пропозиції. Такі регулярні ігри допоможуть зробити англійську мову простим у розумінні малюка.


  Ще один прекрасний ігровий спосіб навчання — це переклад якоїсь відомої казки. Наприклад, батьки можуть з дитиною читати «Попелюшку» англійською і за пропозицією намагатися перевести книгу. Якщо з'являються складні і невідомі слова, їх варто записувати і регулярно повторювати.


  Навчити дитину читати по-російськи — дуже складно, а змусити малюка опановувати іноземну мову — справжнє випробування. Багато літери в тих чи інших англійських словах вимовляються по-різному, і тому в дитини постійно виникають труднощі з читанням.


  Мама може придумувати різні ігри, щоб осягнення іноземної мови ставало більш легким завданням.

  Наприклад, можна складати ряди слів, а дитина зобов'язаний знайти зайве і виключити його, аргументуючи свій вибір. Наприклад, можна складати ряди англійських слів, що означають тварин і включати туди рослини чи предмети. Така гра не тільки тренує знання іноземної мови, але ще й розвиває логіку.

  Коли починати заняття?


  Навчання англійській дітей до 5 років — відмінний спосіб розвинути пам'ять і логіку у дитини.


  До речі, саме цей вік психологи і педагоги вважають ідеальним для опанування другої мови.


  Саме навчання займе кілька місяців, і лише через 5-6 тижнів почне приносити результати. Саме тому батькам слід запастися терпінням, винаходячи все нові і нові способи осягнення іноземної мови.


  Якщо ж є можливість регулярного спілкування з носієм діалекту, то дитина набагато швидше опанує англійську мову. У своєму прагненні навчити дитину кільком мовам, батьки не повинні забувати про тривалість занять.


  Як правильно вибрати дитяче велосипедне сідло?


  Чому дитина смокче палець?


  Який антибіотик краще при ангіні
  Зараз продуктивними будуть лише уроки тривалістю не більше години. Також важливо, щоб вивчення англійської мови не позначилося на погіршенні знань в області читання російською.


  Поступово навички читання та письма будуть закріплені, а іноземні слова стануть частиною лексикону дитини.

  Роблячи заняття різноманітними і цікавими, батьки допомагають дитині в подальшому успішно опановувати іноземні мови!

  Вчимося читати по-англійськи: відеофільм


  Навчальні відео відмінно закріплюють знання:

  Категорії