Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як приймати Міфепристон

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я кожен день проводиться приблизно 150 000 абортів. У країнах з низьким рівнем доходу близько 5% абортів призводять до летального результату. Такий високий відсоток смертності серед жінок призвело до того, що щороку все більша кількість країн табору стали використовувати Міфепристон як один з найбільш ефективних і безпечних засобів для медикаментозного переривання вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Як уже згадувалося на сторінці з описом рубрики про переривання вагітності за допомогою таблеток, успішне проведення аборту таблетками безпосередньо залежить від віку жінки.


Нижче представлений графік, що наочно демонструє цю зв'язок.
Крім цього фактора, важливу роль відіграє гестаційний вік плоду, а саме – термін вагітності. Чим менше часу пройшло з останнього менструального циклу, тим краще.

Під ефективністю тут мається на увазі повний аборт (вигнання зародка з утроби) без необхідності хірургічного втручання. Необхідність в інструментальному аборт після таблеток означає неуспішне переривання вагітності.

Як приймати Міфепристон

Ви повинні відразу забути про прийом таблеток в домашніх умовах. Вся процедура повинна проводитися під наглядом медичного персоналу. Якщо у вас на цей рахунок інша думка, почитайте останню частину статті про медаборт.


Перший візит до лікаря необхідний для консультації, а також збору необхідних аналізів.

 • До них відноситься аналіз крові. Необхідно заздалегідь встановити групу, так як кров може знадобитися для термінового переливання, і з'ясувати кількість червоних кров'яних клітин (це дозволить зрозуміти, чи немає у вас анемії).
 • Перевірка на інфекції, що передаються статевим шляхом.
 • УЗД допоможе точно встановити термін гистационного віку плода і заздалегідь виявити позаматкову вагітність.
 • Залежно від технічних можливостей клініки, аналізи можуть бути отримані вже в день звернення, а це означає, що і аборт можна робити в цей же день.


  Перейдіть за посиланням, щоб подивитися і порівняти ціни на медикаментозне переривання вагітності у великих містах Росії.


  Що краще: Міфегін або Міфепристон? Порівняйте самі http://preryvanie-beremennosti.ru/preparaty/mifegin/instrukciya.html


  Інструкцію до Мифепрексу можна подивитися ось тут.


  Згідно інструкції по застосуванню до Мифепристону, ефективність таблеток збільшується, якщо поєднувати прийом з Мізопростолом (докладніше про препарат дивіться на цій сторінці). Але в перший день ви вип'єте тільки перший препарат.


  Дозування – 3 таблетки, які запиваются водою (не можна приймати препарат на повний шлунок).


  Наступні 2-4 години після прийому вам доведеться провести в лікарні під наглядом персоналу. Це потрібно для того, щоб запобігти побічні наслідки. За статистикою, в половині випадків повний викидень настає в перші кілька днів після аборту.


  Якщо цього не сталося, потрібно знову піти в лікарню, щоб прийняти додаткові простагландини.


  Через скільки почне діяти препарат:

 • протягом 4 годин – у 35% пацієнток

 • Категорії