Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як відучити дитину спати разом з батьками?

Багато батьків із задоволенням дозволяють дитині спати разом з ними.


Але приходить момент, коли малюк дорослішає, і повинен навчитися спати самостійно, однак сама думка мати своє ліжечко викликає у дитини бурю негативних думок.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому дітки зобов'язані спати окремо?
 • Коли малюка починати укладати спати самостійно?
 • Як відучити дитину спати в ліжку дорослих?
 • Чому діти не хочуть засипати окремо?
 • Поради по вихованню: відео
 • Саме тому важливо знати, як привчити дитину спати одному, і чи є якісь психологічні підґрунтя в тому, що малюк відмовляється на ніч залишати маму?

  Чому дітки зобов'язані спати окремо?


  Багато мам і тата не бачать нічого поганого в тому, що дитина хоче спати з батьками.


  Перші три роки це дійсно нормально, але потім таке прагнення навіть уві сні бути поряд з батьками, може позначитися на психологічному стані дитини.


  Отже, чому ж малюк повинен спати самостійно, і які на це є причини?


  1. Якщо у дитини є своя ліжко, постільна білизна і тумбочка, це поступово вчить його самостійності.


  Дитина може сам заправляти ліжко, бути відповідальним за меблі та стан постільної білизни, що вчить його в майбутньому нести відповідальність за життя.

  2. Сам факт того, що між батьками спить дитина, помітно зменшує ймовірність близькості. І якщо батькам не вистачає інтимної близькості, це може помітно позначитися на їх взаєминах і навіть призвести до розлучення.


  3. Якщо дитина надто довго спати з дорослими, це може викликати його залежність від них в майбутньому. Дуже часто турботливі матері оточують малюка надмірною увагою, і такі дрібниці, як довгий спільний сон в подальшому позначається на розбещеності дитини.


  Психологи давно довели, що діти, які довго сплять в одному ліжку з батьками, поступово стають повністю залежними від їх думок і їх поглядів.

  З дитиною до року категорично забороняється спати разом, оскільки уві сні батьки можуть завдати малюкові травми.


  Якщо дорослий дитина спить разом з батьками, то швидше за все, така якість як самостійність у нього розвинене слабо. Якщо в майбутньому дитина не зможе сам приймати зважені та логічні рішення по життю, це буде вина саме надмірно дбайливих батьків.


  Дозування біфідумбактерину для новонароджених. Скільки разів на день можна давати ліки?


  Як можна вилікувати ячмінь у дитини в домашніх умовах?


  Допомога при тепловому ударі у дітей

  Коли малюка починати укладати спати самостійно?

  Якщо дитина спить разом з батьками до трьох або чотирьох років, це цілком нормально, адже в цьому віці дітей часто охоплюють страхи і самостійно провести всю ніч вони просто не можуть.


  Саме в цьому віці психологи рекомендують відучувати дитини від батьківського ліжка.


  У віці семи років, коли дитина піде до школи, потрібно подбати про те, щоб у малюка була своя ліжко, своє постільна білизна.


  Якщо хтось з однокласників з'ясує, що дитина не один, а з дорослими, це може викликати цілий шквал насмішок і жартів. До того ж, віком до семи років, малюк повинен володіти певною самостійністю, яка допоможе йому в майбутньому.


  Якщо ж він зараз все також залежний від мами і тата, як у дитинстві, то в подальшому, така психологічна патологія буде тільки розвиватися.

  Якщо дорослий дитина спить з батьками регулярно то це вкрай ненормально. Зазвичай до підліткового віку хлопчики та дівчатка намагаються повністю відгородитися від батьків, будь-якими способами висловлюючи свою самостійність.


  Якщо ж дитина в підлітковому віці категорично відмовляється спати окремо, краще проконсультуватися з психологом, оскільки на особу певні проблеми у розвитку.

  Як відучити дитину спати в ліжку дорослих?


  Як відучити малюка спати з батьками питання складне, але цілком вирішуване.


  Тут важливо робити все повільно і поступово.


  Отже, які ж способи допоможуть мамам і татам організувати самостійний сон дитини?


  Потрібно в ігровій формі організувати окреме спальне місце для дитини, разом заправити постільна білизна.


  У перші дні самостійного сну, батькам не варто відразу вимикати світло в кімнаті, оскільки діти можуть боятися темряви. Також можна бути присутнім у кімнаті до тих пір, поки дитина не засне.


  Часто дітям в перші дні самостійного сну не вистачає тактильного контакту з батьками. Саме тому можна подарувати дитині іграшку для сну, яка буде нагадувати йому про батьків.


  Можна чергувати дні, коли дитина спить окремо і з батьками. Поступово малюк звикне до власної ліжечку і не захоче спати десь ще.

  Тут дуже важливо не примушувати дитину, не кричати на нього, змушуючи спати окремо. Це може викликати образу, непорозуміння і погіршення відносин з малюком. Грамотний батько завжди діє обережно, допомагаючи дитині освоїти якісь нові для нього принципи життя.


  Якщо малюк сильно сумує по сну разом з батьками, мама може лежати з ним в ліжечку і читати казку до тих пір, поки дитина не засне. Зазвичай це допомагає заспокоїти навіть самого примхливого малюка, привчивши його до окремому ліжечку.


  Прочитайте, будь сироп краще від сильного кашлю.


  Лікування атопічного дерматиту у дітей. Як ефективно і правильно?


  Якщо у дитини сильно болить живіт

  Чому діти не хочуть засипати окремо?


  Чому дитина спить з батьками, якщо у нього є окрема ліжечко?


  Тут причина криється в психологічні проблеми в сім'ї.


  Наприклад, якщо дитині не вистачає уваги і турботи з боку батьків, він прагне надолужити згаяне хоча б уві сні.


  Зазвичай малюки дуже сумують за мамі і татові, які багато працюють, тому і хочуть спати разом з ними.


  Найчастіше причиною спільного сну стає елементарний страх темряви. Багато діток думають, що в темній кімнаті мешкають страшні істоти, але присутність мами і тата рятує їх від подібних думок.


  Щоб запобігти в майбутньому страх перед темрявою, батькам потрібно поговорити з дитиною про це, пояснити, що навколо немає нічого страшного.

  Причиною бажання спати з батьками може стати і звичайна звичка. Діти швидко звикають до чогось, і надалі не хочуть відмовлятися від цього. Однак описані вище методи допоможуть швидко привчити дитину спати самостійно.


  Якщо ж складнощі все одно виникають, батькам слід поговорити з дитиною, пояснити йому причини, за якими він повинен спати окремо. Піклуючись зараз про самостійність малюка, батьки вносять чималий внесок у майбутнє формування його повноцінної і незалежної особистості.

  Поради по вихованню: відео


  Кілька способів привчити дитину спати окремо:

  Категорії