Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Які види аборту на ранніх термінах доступні дівчатам і жінкам

Весь період вагітності можна розділити на 3 рівні фази, які для зручності називають триместр. Перший триместр включає в себе 13 тижнів або 90 днів, але за фактом аборт на ранніх термінах рекомендується робити до 12-го тижня, оскільки 13-й і всі наступні тижні вже відносяться до пізніх термінах, а значить методика переривання вагітності вимагає зовсім іншого підходу. Більш того, аборт на пізніх термінах зажадає вже не формального дозволу лікаря, а його особистої згоди. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Медикаментозний аборт (1-7 тиждень)
 • Міні-аборт (6-12 тиждень)
 • Загальні наслідки і ускладнення на ранніх термінах вагітності

 • Для усунення небажаної вагітності в першому триместрі найчастіше використовують таблетки або вдаються до допомоги вакуумної аспірації, яка відноситься до найпростішого виду хірургічного аборту. Нижче ми розглянемо переваги і недоліки кожного запропонованого сучасною медициною варіанти.

  Медикаментозний аборт (1-7 тиждень)


  У заголовку ми вказали крайні терміни для аборту таблетками, а найбільш оптимальним часом є 1-5 тиждень. Деякі препарати можна приймати тільки до 6-го тижня, тому не варто затягувати з рішенням, якщо ви хочете уникнути хірургічного втручання.


  Як проводиться: шляхом прийому таблеток або уколу провокується самостійний вихід плодового яйця з матки (зовні це проявляється у вигляді кровотечі). Докладний опис як проходить медикаментозний аборт.  Приблизна вартість
  : повна ціна медаборта на ранніх термінах складе приблизно 7-14 тисяч рублів (залежить від регіону). Повну викладку цін можна подивитися тут.


  Протипоказання: є.


  Ускладнення: погане самопочуття, нудота, діарея. Непереносимість компонентів тих чи інших пігулок може спровокувати розвиток серйозних ускладнень. Читати про наслідки медикаментозного переривання вагітності та відгуки на цій сторінці.


  Відгуки про фармаборт дивіться тут.

  Переваги переривання вагітності на ранніх термінах з допомогою таблеток:

 • ймовірність успішного результату 95-98%

 • Категорії