Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як викликати у дитини любов до читання та літератури?

Читання незмінна частина будь-якого освітнього процесу.


Завдяки книгам люди дізнаються щось нове і цікаве, занурюються в зовсім інший для себе світ.


Однак все частіше дорослі помічають, що пробудити в дітей бажання читати стає практично неможливо.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як стимулювати до читання дошкільника?
 • Як викликати любов до читання у підлітка?
 • Чому діти повинні читати?
 • Хороший спосіб спонукати дитину взятися за книжку: відео
 • Малюки приділяють набагато більше уваги телевізорів і комп'ютерів, а нелюбов до читання помітно позначається на їх інтелектуальних здібностях та успішності в школі.

  Як стимулювати до читання дошкільника?


  Саме слово змусити варто виключити з лексикону батьків.


  Звичайно, зараз мами і тата можуть змушувати дитину читати книги, але в підлітковому віці вони вже не зможуть проявити таку владу.


  Саме зараз, у дошкільний період важливо викликати в дитині любов до книг, яка пізніше буде супроводжувати його упродовж всього життя.


  Отже, як зацікавити читанням дитини дошкільного віку?


  1. Батькам не слід змушувати дитину читати книги кожен день, причому давати йому складну літературу не за віком. Надалі таке примус позначиться на нелюбов малюка до літератури.


  2. Мама повинна з дитинства читати дитині книжки, а після просити його прочитати їх батькам перед сном.


  3. Любов до книг можна пробудити в процесі гри, купуючи для малюка незвичайну літературу з яскравими картинками.


  4. Підбирати книги потрібно за віком, не намагаючись виростити генія, який читає з чотирьох років Достоєвського і Мольєра.


  5. Батько повинен подавати позитивний приклад, і сам читаючи книги.


  Дуже важливо давати дитині правильний приклад для наслідування.

  Якщо дитина не хоче читати, батьки можуть самі взятися за книжки. Для малюка дошкільного віку тато і мама головні знавці правильної життя, і якщо вони читають, дитина теж може полюбити цю справу.


  Чудово, якщо мама підбере для дитини книги із захоплюючим сюжетом, без складних слів. Тут ідеально підійдуть казки і міфи різних країн. Від такого захоплюючого дійства малюк точно не зможе відірватися.


  Вибираємо аспіратор для новонароджених. Думки педіатрів.


  Як вилікувати коросту. Симптоми захворювання.


  Дитячий обструктивний бронхіт

  Як викликати любов до читання у підлітка?


  Як навчити дитину любити читати питання, яке слід вирішувати в ранньому дитинстві, проте якщо батьки дотягли до підліткового віку, зневірятися не варто.


  Навіть зараз, коли дитина намагається довести, який він дорослий і самостійний, батьківський рада може сильно допомогти йому полюбити книги.


  Для початку потрібно підбирати дитині літературу за віком, яка допоможе йому дізнатися щось нове, впоратися з якимись життєвими ситуаціями.


  Для дівчаток ідеальними стануть класичні любовні романи, наприклад, «Гордість і упередження», «Джейн Ейр», «Співаючі в тернику».


  Будь-яка дівчинка в підлітковому віці мріє про кохання, а такі книги грамотно розкажуть про те, якими почуття бувають.

  Потрібно змушувати дитину читати проти його волі? Звичайно, робити цього не варто. Якщо підліток ніяк не хоче читати ту чи іншу книгу, батькам варто коротко переказати сюжет, але максимально цікаво, з незвичайними подробицями. Тоді у підлітка прокинеться і бажання прочитати літературний твір.


  Хлопчикам по душі буде більше фантастика, наприклад, знаменитий роман «Володар кілець». Також не варто обмежувати дитину в його захоплення.


  Наприклад, якщо підліток обожнює машини, можна подарувати йому книгу з описом самих легендарних моделей тієї чи іншої марки.


  Така література буде близька дитині і поступово викличе у нього прихильне ставлення і до навчальної програми

  Батьки можуть стимулювати інтерес підлітка до книги через її кінематографічну адаптацію. Наприклад, при перегляді трилогії «Володар кілець» можна розповісти дитині, наскільки сильно роман відрізняється від фільму. У підлітка миттю прокинеться бажання прочитати книгу!


  Як правильно вибрати інгалятор для дітей?


  Що потрібно робити, якщо у дитини носом пішла кров.


  Внутрішньочерепний тиск

  Чому діти повинні читати?


  Чому діти не люблять читати питання дуже складне, на яке не можна відповісти однозначно.


  Тут причина криється в тих змінах, що відбуваються в суспільстві.


  Раніше книги були для людини засобом дізнатися щось про інше життя, так і інших розваг практично не було.


  Зараз же дитину поглинають комп'ютерні ігри, різноманітні гаджети і телевізійні програми.


  Все це розважає дитину, але ніяк не позначається на його інтелектуальному і моральному зростанні.

  Отже, як мотивувати дитину читати, і чому дітям потрібні книги?


  1. Література допомагає дитині розвиватися, дізнаватися щось нове, підвищувати свої інтелектуальні здібності і знання.


  2. Давно доведено, що, чим більше дитина читає, тим краще він вчиться в школі, оскільки книги помітно розширюють словниковий запас, позначаючись і на знання російської мови.


  3. Література виховує дитину у певному ключі, адже завдяки улюбленим персонажам, малюк дізнається, що добре, що погано, як потрібно вести себе в суспільстві


  4. Книги допомагають поліпшити фантазію дитини, адже іноді дію описано так барвисто, що в уяві раз за разом виникають цікаві образи.


  Головне, не допустити тут помилку, дозволяючи дитині читати все підряд. Дурні іронічні детективи або безглузді жіночі романи навряд чи подарують дитині щось корисне. Саме тому батькам потрібно непомітно для самої дитини контролювати те, що він читає.


  Вирішувати питання про те, як зацікавити дитину читанням книг потрібно не тільки з позиції шкільного навчання. Література допомагає людині вирости інтелектуально підкованим.

  Зазвичай люди, які багато читають можуть вільно підтримувати бесіду в будь-якому суспільстві, володіють чималим інтелектуальним запасом і творчими здібностями.


  Виховувати любов до книжок варто з раннього дитинства. В майбутньому дитина обов'язково скаже батькам спасибі за те, що вони пробудили в ньому любов до друкованого слова.

  Хороший спосіб спонукати дитину взятися за книжку: відео


  А якщо заборонити дитині читати? Це викличе реальний інтерес:

  Категорії