Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як вивести аліментників на чисту воду

Російський уряд почала серйозну боротьбу з алиментщиками.


Для цього в законопроекти хочуть внести зміни, які змусять декларувати не тільки доходи, але і витрати.


На думку ініціаторів законопроекту, ця міра допоможе вивести на чисту воду аліментників, що декларують фіктивні доходи, розмір яких не відповідає дійсності.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Особливо гостро стоїть проблема нібито безробітних боржників, які формально є неплатоспроможними.

Більше 20% аліментників без постійного місця роботи або зовсім з відсутністю якого-небудь заробітку витрачають величезні гроші на дорогі автомобілі, придбання нерухомості та подорожі. Такі дані отримала незалежна комісія при проведенні перевірки за фактом порушення виплат.


Досягнення мети буде здійснено з допомогою створення міжвідомчої бази.


В неї будуть входити як дані про великих угодах аліментників, так і про придбання нерухомості та інших дорогих придбань.


За задумом ініціаторів до бази будуть підключені відомства МВС, ФНС, служба судових приставів та інші.


Заступник Голови Уряду Російської Федерації Ольга Голодець підкреслила, що особливо важливо не тільки вивести аліментників на чисту воду, але і забезпечити молодих мам всім необхідним для дитини, з чим не можуть впоратися допомоги і додаткові підробітки.


У Російській Федерації з початку 1990х років спостерігається погіршення ситуації з виплати аліментів, саме тому ініціатори створення міжвідомчої бази наполягають на якнайшвидшій реалізації нового законопроекту.


Як вилікувати сильний сухий кашель у дитини?


Чим лікувати пронос у дитини? Медикаменти краще народних засобів?


Лікування плоскостопості у дітей


На думку фахівців, це дійсно спростить роботу і судово-виконавчих органів, і забезпечить, якщо не стовідсоткову, то максимально наближену до цієї цифри виплату аліментів матерям-одиначкам.


Якщо подивитися статистику, то цифри просто жахають! Тільки третина дітей, що залишилися на піклуванні матері, які отримують аліменти. Середній розмір виплат становить 4300 рублів, що ніяк не може забезпечити дитину, підготувати його до дитячого саду або тим більше до школи.


Не можна забувати про отримання гідного харчування та житлового умови.


Більше 80% матерів-одинаків, які залишилися без аліментів, змушені просити фінансової допомоги у батьків або близьких родичів.

За даними за 2013 рік налічується більше мільйона боржників з виплат аліментів! Компетентні органи у питаннях боротьби з неплатниками аліментів заявляють, що способи боротьби застаріли і більшість ухильників не бояться зазнати покарання у вигляді арешту майна. За той же 2013 рік, понад 37 тисяч алименщиков піддалися такому покаранню, але цифри не змінюються, і ситуація залишається невтішною.


За звітом ФССП за 2013 рік більше 226 тисяч боржників не випустили за кордон, а майже на 60 тисяч були заведені кримінальні справи. Однак фахівці наголошують, що цих заходів недостатньо. Покарання має бути переглянута, а міра переслідування вдосконалена.


Якщо колишній чоловік приховує свої доходи і не покриває витрати на утримання спільних дітей, судова система не завжди може допомогти.


Практично неможливо довести, що неплатник здав фіктивну декларацію доходу, точно також, що у нього є якесь майно.


Саме тому ініціатори проекту міжвідомчої бази прагнуть швидше домогтися реалізації та внесення поправок в законодавство Російської Федерації.


Можна звернутися в суд з позовом, однак, потрібно розуміти, що навіть якщо колишній чоловік приїде в зал суду на дорогому автомобілі, він легко зможе довести, що заробляє прожитковий мінімум. Саме тому витрати повинні також враховуватися, як і задекларований дохід.

Як добитися аліментів: відео

Якщо мама залишилася одна, це ще не означає, що вона повинна виховувати дитину без підтримки:

Категорії