Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як виявити і видалити сірчану пробку у вушку дитини?

Вушна сірка, яка утворюється у вухах абсолютно у кожної людини, захищає внутрішнє вухо від впливу бруду, пилу та мікробів. Як правило, частинки пилу осідають на вушній сірці, після чого вона ущільнюється, висихає і виводиться з нашого вуха.


Однак під впливом різних механічних факторів і води, сірка може розбухати і повністю перекривати вушної просвіт, що викликає часткову втрату слуху....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Поговоримо про причини
 • Симптоми
 • Чого не можна робити!
 • Видаляємо сірчану пробку з допомогою перекису водню
 • Профілактика
 • Сірчані пробки у дітей: відео
 • Поговоримо про причини


  Будова вушної раковини дитини. В першу чергу слід звернути увагу на найближчих родичів, з'ясувати чи були у когось із них проблеми з вухами, а саме сірчаними пробками.


  На жаль, деякий будова вушних раковин сприяє появі сірчаних пробок.


  Однак не турбуйтеся заздалегідь, так як це зовсім не патологія, просто таким вухам потрібно приділяти набагато більше уваги.


  Занадто інтенсивна робота сальних залоз вашого чада, які і відповідають за вироблення вушної сірки.


  Варто зазначити, що в даному випадку вушна раковина просто не встигає «самоочиститися», в результаті чого сірка накопичується, утворюючи пробку.


  Неправильна гігієна вух дитини. Більшість молодих мам чистять вуха своїм діткам ватяними паличками, не підозрюючи про те, що вони лише допомагають проштовхнути сірку ще далі і утрамбувати її.


  Навіть чистка вушних раковин спеціальними дитячими ватяними паличками з обмежувачами може з легкістю утворити сірчану пробку.


  Варто пам'ятати, що паличками можна чистити тільки зовнішню частину вушної раковини.

  Зверніть увагу, що в тому випадку, коли у вашого малюка досить часто з'являються сухі пробки у вухах, то слід задуматися про зволожувачі повітря для вашого будинку. Вологість повітря повинна складати 50-70%.

  Симптоми


  Якщо у дитини сірчана пробка, то зазвичай виникають такі симптоми. Ваш малюк:

 • тре, смикає і чеше вушко

 • Категорії