Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як визначити багатоплідну вагітність: основні ознаки і способи визначення

Типовою вагітністю вважається виношування однієї дитини. Але трапляється і одночасний розвиток в утробі декількох плодів.


У різних культурах до народження близнюків ставилися неоднаково. Але скрізь це пов'язували з містикою. Наприклад, в Стародавньому Римі та Греції дана подія було благословенним божим даром....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Види
 • Можливі причини
 • Основні ознаки

 • Багатоплідність створює підвищені навантаження на організм вагітної жінки. Тому такі пацієнтки потребують особливого спостереження і уваги до розвитку малюків і самопочуття майбутньої матері.

  Види


  Полизиготное багатоплідність (двуяйцовое, не ідентичне) відбувається в результаті овуляції і запліднення декількох яйцеклітин.


  У такому разі плоди мають приблизно половину загальних генетичних рис, але відрізняються набором хромосом. Виглядають вони, як звичайні брати або сестри.


  До речі, процеси овуляції і запліднення відбуваються по-різному:

 • одномоментне запліднення – буває при овуляції декількох яйцеклітин з обох або одного яєчника

 • Категорії