Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як визначити позаматкову вагітність: симптоми та причини небезпечної патології

Якщо у вас затримка менструації, тест на вагітність позитивний, і на обличчя всі ознаки вагітності, але за результатами ультразвукового дослідження плодове яйце не візуалізується, то, швидше за все, це позаматкова вагітність....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Суть відхилення
 • Ознаки і симптоми позаматкової вагітності
 • Причини виникнення патології
 • Попередження ектопічної вагітності

 • Безумовно, для кожної жінки цей діагноз звучить завжди несподівано. Головне підступність такої патологічної вагітності полягає у відсутності виразних симптомів на ранніх термінах.


  Тому ектопічна вагітність діагностують за допомогою трансвагінального ультразвукового дослідження, як правило, вже після появи гострих симптомів.


  Як проявляється позаматкова вагітність? Чому вона виникає і як їй запобігти? На ці питання ми відповімо нижче.

  Суть відхилення


  Відомо, що нормальна вагітність характеризується розвитком заплідненої яйцеклітини в певному місці порожнини матки.


  При позаматкової (ектопічної) вагітності плодове яйце розвивається поза її. В цьому випадку його можна виявити в яєчнику, черевної порожнини і навіть в цервікальному каналі шийки матки.

  Але, найчастіше, запліднена яйцеклітина застряє в фаллопієвій трубі, де і продовжує свій розвиток. Але маткова труба не підходить в якості місця для росту і розвитку дитини, тому позаматкова вагітність завжди приречена.

  Ознаки і симптоми позаматкової вагітності


  Зазвичай симптоми позаматкової вагітності можна відчути через кілька тижнів після зачаття. Цей термін може змінюватись від 5 тижнів до 14 тижнів.


  Розглянемо основні і перші симптоми, що свідчать про наявність ектопічної вагітності:

 • болі в животі. Як правило, це однобічний біль: її локалізація відбувається або в правій або лівій стороні живота. Вона постійна і проявляється досить гостро. З кожним днем больові відчуття наростають

 • Категорії