Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як визначити вагітність за допомогою соди?

На сьогоднішній день представниці прекрасної статі часто шукають відповідь на питання як визначити вагітність за допомогою соди, коментують цей спосіб, пробують на собі і бурхливо обговорюють.


Причому деякі «розумники» розповідають і доводять, що це все маячня, спосіб застарів і нікому не цікавий, але, тим не менше, продовжують ходити по даним темам, читати і залишати відгуки....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • У чому суть цього методу?
 • Трохи хімії
 • Тест на вагітність або сода?

 • Ніхто ж не змушує тут же почати проводити тест на визначення вагітності за допомогою соди. Але якщо ви заходите на такі сайти, значить вам дійсно цікава інформація, представлена в цій статті.

  У чому суть цього методу?


  Розглянемо, як можна визначити вагітність, використовуючи соду.


  Цей спосіб до неподобства простий, але варто зауважити, що це народний спосіб визначення вагітності за допомогою соди і з достовірною діагностикою у нього немає нічого спільного. Часом результати і збігаються, але це нічого не значить.


  Якщо комусь цікаво спробувати такий рецепт, то для цього необхідно в першу чергу зібрати за всіма правилами порцію ранкової сечі в чисту посудину. При цьому буде досить зібрати півсклянки. Потім потрібно всипати в неї чайну ложку соди і спостерігати за реакцією.


  Вважається, що якщо сода шипить, то вагітності немає, а якщо «мовчки» випадає в осад, то ви вагітні.

  Навіть цей тест на вагітність потрібно проводити тільки на ранкову сечу. Так як саме натщесерце вранці значення ph більше низькі, у результаті чого тест буде самим достовірним.


  А тепер розглянемо, як це відбувається. Для цього варто трішки детальніше зупинитися на кислотності сечі.


  Як відомо, сеча є продуктом життєдіяльності людини. З сечею відбувається виведення різних непотрібних організму водорозчинних речовин, і склад її залежить від численних факторів.


  Що дають заняття йоги при вагітності:корисні вправи для вагітних.


  Інші способи визначити вагітність в домашніх умовах без тесту дізнатися тут.

  Трохи хімії


  Серед показників сечі розгляду підлягає її ph. Сеча може бути і більш кислою, і більш лужною.


  Сеча людини в нормі нейтральна або слабокисла. Норма ph становить від 4,5 до 8. Але, залежачи від безлічі причин і під впливом різних факторів кислотність сечі змінюється в одну із сторін.


  При цьому необхідно розуміти, що якщо зростає ph сечі, то вона буде більш лужною, якщо ж показники знижуються, то більш кислою.


  Таким чином, на кислотність сечі впливає ph крові, харчування людини, його фізичний стан, температура тіла в певний момент, стан сечовидільної системи та інші фактори.

  До збільшення рівня ph (сеча при цьому буде більш лужною) призводять:

 • великий вміст в раціоні фруктів і овочів (переважно вегетаріанське харчування)

 • Категорії