Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як зачати дівчинку: по овуляції, по крові, по календарем

Виникнення нової житті це завжди таїнство, яке не піддається плануванню і впливу. Але, людині завжди хотілося втрутитися і регулювати цей процес. Не виняток і здатність прогнозувати стать майбутньої дитини ще до зачаття.


Багато хто задається питаннями: як зачати саме дівчинку зі 100% результатом, коли краще зачати дівчинку (сприятливі дні для зачаття дівчинки) і що потрібно робити, щоб зачати дівчинку?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Найточніший метод
 • По овуляції
 • Вибираємо позу для зачаття
 • Зачаття по крові
 • За таблицями і календарів
 • Спеціальна дієта
 • Найточніший метод


  Найбільш точним методом, який застосовують тільки за медичними показаннями, є штучне запліднення.


  Це необхідно, коли у батьків великий ризик спадкових захворювань, що передаються, наприклад, тільки по чоловічій лінії. Тоді в порожнині матки залишають ембріонів тільки жіночої статі.


  Цей єдиний метод, який дає повну гарантію того, що у Вас народиться саме дівчинка.

  В інших випадках, якщо батьки хочуть зачати дівчинку, їм залишається задовольнятися багатьма колонауковими рецептами та народними прикметами, які ми наводимо нижче. Народних прикмет, способів і дієт, щоб зачати дівчинку дуже і дуже багато.

  По овуляції


  Цей метод є найбільш зрозумілим з точки зору фізіології.


  Відомо, що стать майбутньої дитини відповідають сперматозоїди. Одні з них несуть Х хромосому, яка з'єднуючись з Х хромосомою яйцеклітини, забезпечує жіноча стать майбутньої дитини.


  Інші сперматозоїди з Y-хромосомою відповідальні за зачаття хлопчика. Y-сперматозоїди більш рухливі. Вони швидше досягають порожнини матки і першими запліднюють яйцеклітину.


  Тому, якщо займатися любов'ю саме в момент овуляції, то з великою ймовірністю стать майбутньої дитини буде чоловічим.


  Навпаки, Х-сперматозоїди рухаються повільніше, але зберігаються у жіночих статевих шляхах довше, приблизно кілька днів (зазвичай 2-3).


  Тому, щоб зачати дівчинку, потрібно займатися цим процесом відразу після менструації, а за два дні до передбачуваної овуляції зробити перерву.

  Решта рекомендації по зачаттю дівчинки носять більш умовний характер.

  Вибираємо позу для зачаття


  Багато хто вважає, що глибоке проникнення статевого члена в піхву сприяє народженню хлопчика. А от традиційна місіонерська поза (обличчям до обличчя, чоловік зверху) дозволить швидше зачати дівчинку.

  Зачаття по крові


  Наступний метод зачаття дівчинки по крові. Відсоток збігу у цього методу досить великий.


  В основі теорія молодості крові. Чим молодше кров, тим з більшою ймовірністю вона визначає стать майбутньої дитини. Якщо кров віком у жінки, то буде дівчинка.

  Кров оновлюється не тільки в момент народження. Мають значення великі крововтрати, наприклад операції, травми, аборти та ін

  За таблицями і календарів


  Дуже популярні для визначення статі дитини всілякі таблиці та календарі, які пропонують розрахувати як зачати дівчинку або хлопчика, в якому місяці і в які дні можна зачати дівчинку.


  Так по одній з китайських таблиць, знаючи вік матері і місяць зачаття, можна прогнозувати народження дівчинки або хлопчика. Японська таблиця більш ускладнена. Крім інформації про вік матері необхідно враховувати і вік батька майбутньої дитини.


  За іншим способом потрібно скласти вік матері, місяць її народження і місяць передбачуваного зачаття. Якщо в сумі вийде парне число, то ймовірність народження дівчинки буде більше.

  Спеціальна дієта


  Народний спосіб зачаття дівчинки по дієті можна описувати нескінченно. Які тільки

  Категорії