Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як здати ЄДІ в лікарні: організація екзаменаційного процесу

Хворі московські діти зможуть здавати Єдиний державний іспит, не залишаючи лікарняних палат


Такі зміни було вирішено внести в новий, затверджений у 2014 році порядок організації і здачі «головного шкільного іспиту» ? ЄДІ.


Раніше Єдиний державний іспит можна здати лише за місцем проживання....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Хто зможе здати ЄДІ в лікарні
 • Організація екзаменаційного процесу
 • Як здати ЄДІ на 100 балів: відео

 • Це ускладнювало ситуацію тим учням, які перебували в «гарячий» екзаменаційний період на лікуванні не вдома, а в іншій місцевості.


  Міністерство Освіти Російської Федерації виступили з пропозицією внести відповідні поправки в усталений порядок з подачі директора освітнього центру №109 при лікарні імені Д. Рогачова (центр дитячої онкології, гематології та імунології), що знаходиться в столиці нашої Батьківщини.


  На даний момент були лише можливість здавати Єдиний іспит вдома тим дітям, які буквально «прикуті» до ліжка.

  «Можливість здавати в кожному лікарняному закладі будь-якого регіону, навіть якщо дитина там не проживає постійно, дозволить надати йому сил і відчути себе більш соціально адаптованими», ? зазначає Єгорова Юлія, начальник Управління оцінки якості освіти Федеральної служби по нагляду у сфері освіти і науки.

  Хто зможе здати ЄДІ в лікарні


  В першу чергу, це, звичайно, діти-інваліди всіх груп, і діти, «прикуті», до ліжка на період іспитів.


  Рішення про таку форму здачі Єдиного Державного іспиту буде приймати спеціальна медико-психолого-педагогічна комісія.


  Після прийняття позитивного рішення, державна екзаменаційна комісія того регіону, з якого виїхав хвора дитина для лікування в інший регіон, передає документи за місцем його знаходження, попередньо оформивши офіційний переклад.


  Тому, батькам дітей, які перебувають на лікуванні в іншому регіоні, необхідно заздалегідь оформити спеціальний переклад в навчальні заклади в тому регіоні, де буде проходити лікування.


  Коли і як ріжуться корінні зуби у дітей. Як полегшити біль.


  Як лікувати кропив'янку у дитини. Причини виникнення.


  Лікування діатезу у дітей


  Щоправда, проект «пілотний» і в 2014 році буде здійснено лише в одному закладі міста Москва, а саме, в школі № 120, яка перебуває в лікарні імені Рогачова.


  В даний час там на лікуванні перебувають 20 випускників 11 класів та 41 учень дев'ятикласник.

  Організація екзаменаційного процесу


  Мало чим буде відрізнятися від звичайної процедури здачі ЄДІ.


  На час проведення ЄДІ в аудиторіях повинні бути закриті стенди, плакати та інші матеріали з інформаційної та довідково-пізнавальною інформацією з відповідних предметів.


  У пункті проведення ЄДІ виділяються приміщення для супроводжуючих учасників ЄДІ, представників ЗМІ, громадських спостерігачів та інших осіб, які мають право бути присутніми в пункті проведення ЄДІ в день іспиту.


  Іспити в кожному суб'єкті починаються за місцевим часом. Час початку іспитів фіксується у пропуску на ЄДІ.

  На підготовчі заходи (проведення інструктажу, заповнення області реєстрації бланків ЄДІ і ін) має бути виділено час (до 30 хвилин), яке не буде включатися в тривалість виконання екзаменаційної роботи.


  В день іспиту в пункті проведення ЄДІ повинні бути присутніми:

 • керівник Пункту прийому іспитів і організатори

 • Категорії