Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Яким має бути нормальна вага і зріст новонародженого?

Сьогоднішня розмова піде про те, які показники вага і зростання дитини є оптимальними для діточок до року.


В будь-якій сім'ї, де є маленька дитина, ця тема широко обговорюється, і будь-якому батькові важливо, щоб його чадо розвивався правильно.


Скільки розчулення викликають малюки з повними рум'яними щічками, м'якими складочками на ручках і ніжках! Чи завжди це правильно?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Вага новонародженого. Фізіологічна втрата ваги
 • Норми ваги
 • Таблиця ваги
 • Ріст новонародженої дитини
 • Як виміряти зріст новонародженого правильно в домашніх умовах
 • Ваша дитина від народження до року: відео
 • Вага новонародженого. Фізіологічна втрата ваги


  Новонародженим називається дитина від народження до 4 тижнів.


  Нормальна вага новонародженого може становити від 2500 до 5000 м, але оптимальними вважаються показники від 2500 до 3500 г, такий найчастіше середня вага новонародженого.


  Родичі, звичайно, радіють, що у них народилася дитина з вагою більше 3500 г, пишаються новонародженим «богатирем», але не завжди високі показники ваги свідчать про богатирському здоров'я.


  Діти з вагою понад 4000 г більше схильні до розвитку різних спадкових захворювань, таких, як цукровий діабет та інші. Але не будемо зупинятися на патології, розберемося спочатку з нормою.


  Отже, ваш малюк при народженні вклався в нормальні показники. І раптом, через кілька діб перебування в пологовому будинку, він втратив вагу! Лякатися цього не варто.


  Причини колік у немовлят. Як допомогти малюкові, коли у нього болить животик? А Ви можете визначити причини колік і не допустити повторення ситуації?


  Яку пустушку найкраще купити читайте тут. А Ви знаєте коли вже варто відучити дитину від пустушки?




  У всіх без винятку дітей, віком 3 5 діб відбувається фізіологічна втрата ваги. Дитина втрачає 5 -8 % від ваги при народженні. Пов'язано це з випаровуванням рідини при диханні і недостатнім надходженням її ззовні. Прикладання до грудей відразу після народження трохи знижує цю втрату.


  Більшість діточок відновлюють втрату ваги до кінця першої – другого тижня життя. Якщо у годуючої матері недостатньо молока для годування дитини, педіатри підберуть оптимальну суміш для додаткового годування малюка і розкажуть мамі, яка кількість суміші необхідно дитині додати.


  Зазвичай доношені діти набирають вагу добре, але бувають ситуації, коли новонароджений не набирає вагу. Відразу обмовимося – це не норма.


  Є чудове народне твердження, що повинні пам'ятати батьки – вагітні жінки і маленькі діти худнути не повинні!

  Перерахуємо фактори, які можуть призвести до того, що дитина не поправляється:

 • недоношеність

 • Категорії