Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Якщо пологи становлять загрозу здоров'ю матері

В обов'язки лікарів входить повідомляти пацієнткам про тих випадках, коли вагітність загрожує їх життю. В цьому випадку можна рекомендувати зробити аборт, така операція є безпечніше, ніж наслідки рішення народжувати. Лікарям при цьому не варто мучитися муками совісті. Саме таку позицію зайняв у Великобританії королівського коледжу акушерства і гінекології. Жінки теж не повинні мучити себе психологічними проблемами, пов'язаними з абортом.


Така позиція повинна звучати тим жінкам, які мучаться виборів, варто їм народжувати чи краще перервати вагітність. У ці моменти вагітні шукають інформацію, яка була б їм корисна. І якщо раніше лікарі повинні були спонукати жінку до виношування вагітності, то тепер їм треба повідомляти правду.


Гінекологи до цього моменту лякали жінок тими моральними докорами совісті, які обрушаться на них після аборту. Часто в жіночих консультаціях озвучувалися дані, згідно яким, після аборту жінки мають важкий психічний стан і навіть здійснюють суїциди. В дійсності, наука не має в своєму розпорядженні серйозні даними по цьому питанню. Так що жінок більше не стануть залякувати неперевіреними відомостями.


Ті люди, які категорично проти абортів, назвали наведені вище рекомендації британського коледжу «жахливими», які приведуть в результаті до найсильнішої хвилі «медичних вбивств». Але працівники коледжу стверджують, що лікарі лише повинні повідомляти пацієнткам правду. Якщо в конкретному випадку жінці небезпечніше народжувати, ніж перервати вагітність, то вона має право про це знати.

Категорії