Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

З-за невдалого аборту жінка тричі лягала на операційний стіл

На Луганщині за медичними показаннями жінці був призначений аборт. У результаті їй довелося двічі переривати вагітність і пережити викидень всього за один місяць. Шанси на нову успішну вагітність практично дорівнюють нулю.


Марина Глухова зраділа, коли аналізи підтвердили її припущення про вагітність. Дитина була бажаною, і дівчина готувалася стати мамою. Однак, ускладнення призвели до того, що лікарі настійно радили їй зробити аборт. Марина погодилася лягти на операційний стіл. Після проведеної операції їй стало погано. Проведене ультразвукове дослідження показало, що вона продовжувала носити плід.


Глухова розповідає, як вона звернулася за допомогою до фахівця з іншої клініки. Лікар підтвердив раніше отримані дані. Нове дослідження показало, що плід живий і продовжує розвиватися. Марина була спрямована до лікаря, який оперував її перший раз. Його лікарська помилка повинна бути виправлена їм самим, ні один інший лікар не хотів втручатися.


Марина звернулася до свого лікаря повторно. Їй знову була проведена операція. Як з'ясувалося, знову невдало. Через два тижні в тяжкому стані молода жінка була доставлена в лікарню на «швидкій допомозі». Її в черговий раз чекав операційний стіл.


Світлана Конопльова, свекруха потерпілої, обурена такою недбалістю з боку співробітників лікарні. Ні після першого аборту, ні після другого Марина не була оглянута. В результаті у потерпілої на роботі трапився викидень, в той час як вона і не підозрювала, що всередині неї продовжує перебувати ембріон. Слідом за двома невдалими абортами викидень призвів до втрати свідомості та термінової госпіталізації.


Між тим у лікарні заперечують факт двох абортів. У підтвердженні показують історію хвороби, хоча записи в медичній карті Марини свідчать про зворотне. Прокуратура вже почала своє розслідування, очікується проведення судово-медичних експертиз.

Категорії