Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Застосування аерозолю Биопарокс при вагітності (інструкція, відгуки)

Першіння та біль у горлі, підвищення температури, закладеність носа – ці симптоми добре знайомі всім нам, так як ніхто не застрахований від застуди.


Особливо часто хворіють люди, у яких в анамнезі є хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів. А що робити, якщо вагітна жінка хворіє?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Застосування Биопарокса в період вагітності
 • Спосіб застосування і дозування (коротка інструкція)
 • Відгуки про препарат

 • Адже наявність невылеченной інфекції в її організмі може мати наслідки ще більш серйозні, ніж застосування лікарських препаратів. Системний прийом антибіотиків часто робить згубний вплив на плід.


  У такому випадку вам на допомогу прийде спрей Биопарокс, який містить антибактеріальні речовини місцевої дії, не всмоктуються в кров.

  Інформація про препарат


  Биопарокс – це інгаляційний лікарський препарат у вигляді аерозолю в алюмінієвому балончику для локального застосування.

  Основна діюча речовина Биопарокса – фузафунгин. Ця субстанція відноситься до групи поліпептидних антибіотиків.


  Биопарокс надає потужне бактеріостатичну дію на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, гриби.


  Молекули фузафунгина впроваджуються в клітинну мембрану мікроба, порушують роботу іонних каналів і призводять до утворення в ньому отворів, через які в клітину проникає рідина. При цьому бактерія не гине, але втрачає здатність розмножуватися і продукувати токсини.


  До фузафунгину чутливі стрептококи, стафілококи, мікобактерії, нейссерии, клостридії, мікоплазми, актиноміцети і гриби роду кандида. Також Биопарокс має протизапальний ефект, зменшує набряк і закладеність носа.


  Він проникає в самі віддалені відділи дихальних шляхів, і основна маса його виводиться з бронхіальною слизом. Концентрація препарату на слизовій оболонці легенів досягає 80 мкг/мл, а носа 60 мкг/мл


  Аерозоль застосовується для місцевої терапії риніту, синуситу, фарингіту, ларингіту, тонзиліту, трахеїту, бронхіту.

  Застосування Биопарокса в період вагітності


  Аерозоль Биопарокс не чинить системної дії. Його концентрація у плазмі крові не перевищує 1 нг/мл, тому більшість лікарів вважає це ліки безпечним для плода.

  Однак клінічні дослідження впливу препарату на вагітних жінок не проводилися, тому говорити про абсолютну безпечність цього лікарського засобу не можна.


  Слід пам'ятати, що ризик появи побічних реакцій у майбутніх матерів вище, ніж у інших пацієнтів. Існує ймовірність виникнення бронхоспазму при впрыскиваниях аерозолю в зів, особливо у жінок, які схильні до астматичних нападів і алергічних реакцій.


  Призначити Биопарокс під час вагітності може тільки лікар, докладно вивчивши анамнез і оцінивши очікувану користь для майбутньої матері з урахуванням несприятливого впливу на плід.


  Під час лікування аерозолем можливе виникнення побічних ефектів у вигляді сухості, поколювання, кашлю, печіння, почервоніння слизових оболонок, зміни смаку, свербежу, кропив'янки.


  При виникненні таких реакцій необхідно терміново звертатися до лікаря, так як іноді необхідна відміна препарату. У поодиноких випадках виникають більш небезпечні ускладнення, такі як спазм бронхів, порушення дихання, анафілактичний шок.

  Спосіб застосування і дозування (коротка інструкція)


  Аерозоль може використовуватися для інгаляцій через рот і ніс.


  Дорослим призначають по чотири впорскування у порожнину рота і по два впорскування у кожну ніздрю 4 рази на добу.


  Тривалість терапії не повинна перевищувати 7 днів, так як можливе виникнення стійкості мікроорганізмів до препарату при тривалому безконтрольному застосуванні.


  Передчасне припинення лікування при появі перших ознак поліпшення стану призводить до рецидиву захворювання.


  Лікуючий лікар повинен періодично оцінювати динаміку і симптоми хвороби. Якщо недуга прогресує, необхідний прийом пероральних антибактеріальних препаратів.


  Перед початком використання балончик потрібно активувати, натиснувши 4 рази на його основу.


  При ринітах і синуситах препарат застосовується через ніс. Обов'язково очищувати носові ходи від слизу перед його використанням. Насадка для носа має жовтий колір. Аерозоль глибоко вдихають через ніздрі, попередньо закривши рот.


  Введення ліків у зів за допомогою білої насадки здійснюється при ларингітах, тонзилітах, фарингітах. Хвора робить глибокий вдих через рот, а при лікуванні трахеїту або бронхіту необхідно також затримати дихання.


  Щоденну дезінфекцію насадок здійснюють етиловим спиртом дворазово.

  Відгуки про препарат


  Відгуки свідчать про високу ефективність Биопарокса при лікуванні захворювань дихальних шляхів у вагітних жінок.


  Вже з перших днів терапії поліпшується загальний стан хворих, і симптоматика хвороби стає менш вираженою. Випадки індивідуальної непереносимості зустрічаються рідко.


  Застосовуючи Биопарокс при вагітності, пам'ятайте, що ви відповідаєте не тільки за своє здоров'я, але і за здоров'я та життя вашої дитини.

  Категорії