Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Застосування суспензії Энтерофурил при блювоті і проносі у дітей

Кишкові інфекції — поширене захворювання в дитячому віці. Як би батьки не стежили за малюком, він все тягне в рот. Ще один фактор частих кишкових розладів — вікова неспроможність травного тракту. При попаданні в кишечник навіть невеликої кількості патогенних мікроорганізмів, не небезпечних для дорослих, у дитини розвивається блювання і пронос. Энтерофурил — засіб для лікування мікробної діареї, яка випускається в зручній рідкій формі і дозволено з місячного віку.


Энтерофурил має протидіарейні та антимікробною дією, так як препарат додано антибіотик.

Опис препарату

Энтерофурил (Enterofuryl) — противодиарейное засіб, що не володіє системним ефектом, тобто діє тільки в кишечнику. Активний компонент — хімічна речовина ніфуроксазид.


Препарат випускається фармацевтичною компанією Bosnalijek в Боснії і Герцеговині.


Цікавий лікарський ефект кошти докладно описаний в інструкції по застосуванню (завантажити посібник у форматі pdf) і полягає в тому, що спосіб, яким Энтерофурил бореться зі збудниками кишкової інфекції, безпосередньо залежить від прийнятої дози.


При лікуванні низькими або середніми дозами ліків воно викличе бактеріостатичну дію — тобто мікробні клітини втратять здатність до поділу і не зможуть розмножуватися. Так як життєвий цикл бактерії дуже короткий, це приведе до їх загибелі.


Ліки має виключно місцеву дію і виводиться з організму природним шляхом.

Бактеріостатичний ефект заснований на блокуванні у бактерій здібності:

  • розмножуватися

  • Категорії