Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Збільшені лімфовузли на шиї у дитини: норма чи патологія?

C самого народження в організмі людини закладені лімфовузли. У немовлят вони дуже маленькі і м'які, так що їх складно знайти. Але в деяких випадках збільшені лімфовузли на шиї дитини можуть свідчити про захворювання малюка.


Поговоримо про те, що ж робити, якщо ви помітили у своєї дитини збільшений лімфатичний вузол....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Лімфаденопатія
 • Причини
 • Розмір лімфатичного вузла: норма чи патологія
 • Лікування
 • Лімфовузли на шиї: відео
 • Лімфаденопатія


  Для будь-яких батьків немає нічого менш приємно, ніж хвороба їх дитини.


  Є різноманітні вірусні інфекції, які не представляють для дитини особливої небезпеки.


  А є такі захворювання, які потребують особливої уваги, тому що можуть привести до ускладнень для здоров'я малюка.


  Лімфаденіт – захворювання, при якому запалюються лімфатичні вузли. Відбувається це тоді, коли організм людини ослаблений під впливом інфекції, а лімфатична система виступає в якості захисного бар'єру. Так що лімфаденіту, як правило, не буває без основного вірусного захворювання.


  Які існують ознаки гіпоксії у новонароджених. Зверніть на них увагу.


  Свічки від температури для дітей. Які вибрати?


  Як користуватися долфином
  Наприклад, при запаленні лімфовузлів на шиї, причинами можуть бути ангіна або ларингіт. Коли малюк хворіє свинкою, то шийні лімфатичні вузли завжди запалюються.


  Процес запалення лімфатичних вузлів відбувається наступним чином: в той момент, коли бактерії проникають у лімфатичні канали, то лімфовузли починають процес виробництва клітин, що борються з інфекцією. Саме в цей момент відбувається збільшення цих вузлів.


  Якщо вони не здатні впоратися з навантаженням, то відбувається запалення лімфовузлів на шиї, симптоми якому ми опишемо нижче.

  Причини


  Причин збільшення лімфовузлів на шиї, в паху і на потилиці у дитини кілька:

 • вірусні захворювання. Діти, які часто хворіють на простудні захворювання, схильні до постійного збільшення лімфатичних вузлів. Найчастіше запалюються лімфовузли на шиї малюка

 • Категорії