Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Жінка зробила аборт з-за страху перед пологами

Шарлотта Арнольд, 24-річна горе-мама зробила аборт незважаючи на те, що дуже хотіла народити малюка. До такого вчинку її змусив страх виношувати вагітність і процес пологів.

Шарлота вже втратила першого сина, коли до пологів залишалося кілька тижнів. Для дівчини це стало важким ударом, що спричинило за собою довгу депресію. Для лікування потрібна допомога досвідчених психологів. Але навіть вони не змогли розгледіти в Шарлотти ознаки токофобии. Цим медичним терміном позначають страх перед пологами та вагітністю, який відноситься до поширених фобій. Про існування у себе такої фобії, що розвинулася після трагічного завершення першої вагітності, не підозрювала і сама дівчина.

Коли Шарлотта завагітніла вдруге, вона відчувала справжнє щастя. Але кожен день посилювався страх того, що вона може втратити і цю дитину. В результаті у неї пропав апетит, порушився сон, постійними супутниками стали кошмари і бачення.

Всі ці ознаки є симптомами фобії, наявність якої штовхнуло дівчину на крайній вчинок. Шарлотта вирішила зробити аборт, щоб позбавити себе від ризику викидня.

Згідно з оцінками психологів, кожна шоста жінка схильна до певних страхів, пов'язаних з вагітністю і пологами. Якщо фобія сягає свого апогею, то жінка йде на непоправні дії. В даному випадку такою дією стало штучне переривання вагітності. Є навіть жінки, які, щоб позбутися від нав'язливого страху, попросили зробити їм стерилізацію.

Сама Шарлотта не чекає розуміння від більшості людей. Вона зізнається, що її головною мрією, як і раніше, є бажання стати мамою. Але страх бути вагітною занадто великий. Вона розповідає про те, як після звістки про свою вагітність стала піддаватися постійним нападів паніки. Думка про те, що подібний стрес протягом всіх дев'яти місяців стане просто нестерпним, штовхнув дівчину на необачний крок. Іншого вибору на той момент Шарлотта для себе не бачила. Вона сподівається, що її історія допоможе краще зрозуміти як її саму, так і інших жінок, які мають аналогічні страхи.

Категорії