Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Життя ліжечка Valle Аліса у нас вдома: дружба і розбіжності

З 7 місяця хотілося якось наблизити зустріч з малюком і ретельно підготуватися до неї, тому зайнялася пошуком і покупкою дитячих речей. Перш за все, була куплена ліжечко. Я довго ходила по магазинах, дивилася, вибирала. Хотілося щось незвичайне. У чоловіка було одне обов'язкова вимога — це наявність маятника. Побачив у друзів, які описали, як це класно і зручно, і мені було сказано: «Вибирай будь-яку ліжечко, але тільки з маятником». Через місяць моїх пошуків я її знайшла: двоколірна, компактна і навіть з маятником... Valle Аліса венге-слонова кістка. Сплативши покупку, замовила доставку і відмовилася від складання. Коли ліжечко привезли, ми відразу ж приступили до збирання. І тут якось не склалося... Про це пізніше.

Загальний вигляд ліжка-трансформер Valle Аліса

Ось так виглядає повністю зібрана ліжечко:

  • люлька на маятниковому механізмі (розміри 60*120)

  • Категорії