Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Зневоднення організму у дитини — що потрібно знати батькам

Часто наявність у дитини слабкості ми списуємо на прорізування зубок, а капризи — на зміну погоди, а при виявленні у малюка похолодевших кінцівок і блідої шкіри посилаємося на те, що невгамовний карапуз просто замерз. Все це має місце, але частіше, особливо в поєднанні один з одним, ці ознаки сигналізують про виникнення серйозного недоліку води в організмі малюка або, просто кажучи, про зневодненні. Наскільки небезпечно це явище для дитини? З-за чого води в організмі дитини може не вистачати? Як визначити і відрізнити від інших недуг зневоднення? Чим лікувати і як? Чи можливо повністю вилікувати зневоднення? Як не допустити його виникнення? Ти можеш відповісти на ці питання? Якщо ні, то кожен рядок цієї статті буде допомагати тобі у всьому розбиратися, але навіть якщо ти цілком упевнена в своїх пізнаннях — все ж прочитай — раптом щось призабула, а може знайдеш для себе нову корисну інформацію.


При перших же ознаках зневоднення необхідно негайно вживати заходів.

Зневоднення? А що це?

Дегідратація — зневоднення організму на науковому мовою. Діагноз «дегідратація» ставиться дитині в тому випадку, коли в його організм надходить менше, а виділяється більше рідини, ніж треба за індивідуальною нормою. Маленькі діти набагато частіше підлітків чи дорослих людей страждають від нестачі води. Ти знаєш чому?

Куди поділася вода — причини виникнення зневоднення

Часто й густо зневоднення організму у дітей починається на тлі вірусної (ротавіруси, аденовіруси, норовіруси) або бактеріальної (сальмонели, клостридії, кишкова паличка) інфекції. Чому? Віруси і бактерії, що провокують вироблення отрут, які отруюють клітини організму. Останній, борючись з шкідниками, включає всі доступні йому способи захисту:

  • підняття температури — при помірно високих цифрах на градуснику відбувається процес прискореної вироблення клітин-захисників

  • Категорії