Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Зростання плоду при вагітності: рахуємо по тижнях

Десять акушерських місяців або дев'ять календарних місяців жінка виношує дитину.


За цей час ембріон стає плодом, набирає вагу і зростає приблизно до півметра.


І щотижня дитина додає у вазі і зрості, а лікарі на певних термінах стежать за тим, чи відповідають розміри плоду нормі....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Яка норма?
 • Таблиця росту плода по тижнях
 • Маленький ріст плода – причини
 • Зростання плоду на УЗД

 • Норма – це завжди середні показники, і незначні відхилення цілком припустимі.


  Якщо все йде не за підручником, панікувати не варто – малюки індивідуальності навіть від моменту зачаття, і розвиваються по-різному.

  Але не реагувати на справді тривожні дзвіночки теж неправильно.

  Яка норма?


  Зростання плоду – значний критерій розвитку дитини. Нарівні з іншими показника він входить в ряд тих аспектів, за якими лікар судить про благополучно протікає вагітності.


  Затримка росту плода говорить про деякі порушення розвитку, а на ранніх термінах вона може вказувати на завмерлу вагітність.


  До 8 тижня вагітності відбувається ембріональний період розвитку дитини.


  На цьому терміні дитина вважається ембріоном, він тільки набуває риси, властиві людині. Фетальний період починається з дев'ятого тижня і завершується народженням малюка.


  Інтенсивний ріст спочатку зародка, а потім ембріона і плода говорить про благополучно протікає вагітності. Збільшення розмірів матки говорить про те, що вагітність розвивається нормально.


  До речі, сама матка виконує великий шлях зміни за 9 місяців, мабуть, як жоден інший: з початкового розміру в 7 см вона досягає 40 см до моменту пологів.


  Норми росту плода по тижнях – це повна відповідність нормі або розбіжність з нею терміном не більше ніж на 14 днів в одну чи іншу сторону.


  Ні затримка розвитку, ні випередження в межах такої двотижневої різниці за патологію не приймається. Більше того, лікар може запитати, з яким ростом і вагою народилися ви і батько дитини.


  Показники розвитку плода вимірює такий метод, як фетометрия. Вона дозволяє:

 • з високою точністю визначити термін вагітності

 • Категорії