Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аплікація з ватних дисків

Сьогодні я знову хочу що-небудь этакое- цікаве створити разом зі своєю дитиною. Ідею я звичайно ж знайшла в інтернеті, але як завжди, ми робитимемо усе по-своєму, тому як чуже копіювати зовсім не цікаво. Робитимемо аплікацію з ватних дисків (косметичних) прикрашати їх прикрашати. Отже, завдання виконуватиме 3-х літня дитина разом з мамою (мама трішки допомагатиме).
Для виконання поставленого завдання нам знадобляться: Аркуш паперу (кольоровою і білою); клей ПВА, ватні диски, ножиці, кисть і акварельні фарби, можна гуаш.

1. Беремо ватні диски і вирізуємо з них потрібну форму - я вирізувала серця і маленькі півкола (голова сонечка). 2. Розкладаємо вирізані елементи на аркуші паперу і змальовуємо їх місцерозташування олівцем. 3. По черзі піднімаємо кожен елемент. Місце, де він буде кріпиться намазуємо клеєм. Приклеюємо кожен ватний диск і шматочок кольорового паперу. 4. Коли усі елементи приклеєні, розфарбовуємо їх фарбами в потрібні колір. 5. Домальовували бракуючі деталі (ніжки, ручки і тому подібне). От і все. Даємо підсохнути і аплікація готова. P.S. Дитина практично усе робила сама - тому результат вийшов не зовсім таким, як представляла мама. Але головне, що ми знайшли час, бажання і терпіння так поекспериментувати над папером, дисками і фарбою, а ще і над власним одягом. Загалом, вийшло не погано. З ватних дисків можна зробити: сонечко, курчат, поросят, чибурашку, квіточка.. та усе, що вам підкаже фантазія. До речі, скоро день Св.Валентина - можна таким чином підготувати дитячу валентинку. Творите разом з малюками!
Удачі і натхнення!

Категорії