Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Бабуся, домробітниця або няня?

У декретній відпустці, як ніколи ми - молоді мами - відчуваємо тягар домашніх турбот. Постійне прання, прасування, прибирання, приготування їжі, і знову усе по кругу, до того ж більшість часу присвячена вихованню дитини. Усім мамам знайома ситуація, коли доводиться вибирати між домашніми справами і турботою про дітей. Так, граючи з малюком, у нас часто накопичується клопіт по будинку. Ці невиконані домашні справи не дають спокою, відбирають годинник відпочинку і сну.
Адже кожній жінці хочеться, що б усюди в будинку було чисте, усе лежало на своєму місці, що б усі в будинку були ситі, умиті, обіпрані і напрасовані. Не одній мамі не хочеться, що б усі вище приведені "мрії домогосподарки" були виконаний в збиток турботі про дитину.

У таких випадках дуже виручає допомогу рідних (наприклад, бабусі). Це прекрасно якщо є така можливість; дитина і бабуся із задоволенням проведуть час разом, і мама усе зробить спокійно.
Что же делать тем, у кого нет, такой возможности - не с кем оставить малыша? Можно воспользоваться услугами домработницы или няни. Здесь нужно сделать выбор самому: Хотите ли вы, что бы кто-то посторонний убирался в вашем доме или готовил вам еду? Сможете ли вы заботу о собственном ребенке доверить няне?
Я б із задоволенням звалила на домробітницю усі домашні справи і цілком віддалася б вихованню дитини.
Де краще шукати людини, яка допомогла б у вашому домашньому клопоті і потурбувалася про дітей? 1. Запрошуєте домробітницю або няню "з вулиці": обов'язково розпитаєте, де і з ким вона працювала раніше; зв'яжіться з колишніми працедавцями і дізнайтеся їх думку про цю людину. Добре, якщо у няні є відповідна освіта або хоч би досвід роботи з маленькими дітьми. Прекрасно, якщо це хтось знайомий, кому ви можете довіряти, і кого знає ваш малюк.
2. Можете скористатися послугами агентства, де вам підберуть кваліфікованого працівника. У такому разі няня або домробітниця обов'язково матиме відповідний досвід роботи і рекомендації. Ваше завдання лише зробити вибір - ви повинні зрозуміти чи підходить вам запропонована кандидатура, чи зможе ця людина вписатися у ваш будинок і сім'ю.
У агентстві по підбору домашнього персоналу представляють досить широкий спектр послуг, для того що б задовольнити запити самих різних клієнтів. Наприклад: можна скористатися послугами няні-вихователя або гувернантки - які допоможуть не лише доглядати малюка, але і займатимуться усебічним розвитком дитини; послуги кухаря, покоївки або просто помошници по господарству також значно полегшать ваше життя.
Наймаючи домашній персонал, ви повинні чітко позначити усі ваші побажання до роботи, і те чого ви ні в якому разі не хотіли б.
А яке ваша думка із цього приводу? Можливо у вас же є досвід спілкування з нянею або домробітницею?
Сюди заходять по таких запитах:

реакція на щеплення у дітей в 3 місяці
коланхоэ дітям
Щеплення не проходить, дитині 3 місяці
чому учити дитину в 5 місяців
vospitanie i razvitie malisha do goda
ігри для дітей з пірамідкою

Категорії