Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Блог від Crazypapa

Здрастуйте, дорогі читачі!
Вже давно хочу вас познайомити з одним з найцікавіших і неординарних блогів про дітей і батьків - crazypapa.ru . Цей онлайн - щоденник про дитину веде папа, у якого прекрасне почуття гумору і щонайширший кругозір.
Перше, що хочеться сказати: цей блог дуже живий, дуже незвичайний, динамічний і різноманітний. Тут не нудно!

Блог наповнюється дуже часто, тематика публікацій найрізноманітніша. Автор не випускає з уваги ніяких дрібниць, які виникають в побуті з маленькою дитиною на руках. Тут ви можете знайти відповіді на всілякі питання, які з'являються в процесі виховання малюка, і взагалі, в буденному житті. Велика увага приділяється розвитку дитини і його здоров'ю. Для багатьох батьків будуть цікаві публікації про різні можливості проведення дозвілля і відпочинку з дітьми.
Crazypapa досить відвертий і сміливий у виборі тим для публікацій. Наприклад, розглядаються питання статевого життя батьків після появи малюка, або в туалеті з дитиною .
До кожному посту додається не менш цікаве фото. Реальний папа бере найактивнішу участь в життя свого малюка, описуючи усе, від перших днів життя з дитиною до теперішнього часу. Читаючи цей щоденник, у майбутніх батьків може скластися виразна і ясна картина того - що таке маленькі діти.
Загалом, заходите, читайте і дивитеся, уверенна - не пошкодуєте!
Сюди заходять по таких запитах:

червоний і жовтий і блакитної гри
уміння в 3 місяці
солярій і гв
стих підбадьорити коханого
зростання дитини 1,5 року дівчинки
дитині 1 року проколоти вуха

Категорії