Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Боротьба з нежиттю - народні методи

Хочу розповісти про один ефективний засіб, який можна використовувати при боротьбі з нежиттю у маленьких дітей. Це - сік каланхое.
Рослина ця часто росте у хазяйок в горщиках на підвіконні, а про його дивні лікарські властивості далеко не усім відомо. Цим народним методом лікування нежиті особливо зручно користуватися в двох випадках:

  • коли дитина не може висякатися;
  • і коли йому не можливо, що-небудь закапати в ніс.

Так от, основна цінність соку каланхое в тому, що він дивним чином очищає забитий нежиттю ніс дитини, яка практично не можна жодним способом очистити. Закапавши, декілька крапель соку цієї рослини, як діти, так і дорослі, починають чхати, і назовні виходить все те, що сиділо в носі, очищаються і усі носові пазухи, які, також часто бувають забиті.

Як застосовувати сік каланхое в лікуванні:
По-перше, треба бути обережним, оскільки можна пошкодити слизову оболонку носа. По-друге, краще використовувати свіжоприготований сік. По-третє, чим менше ваша дитина, тим меншою має бути концентрація соку каланхое в краплях, які ви збираєтеся застосувати для лікування.

  • Для найменших дітей, рекомендують використовувати відвар листя каланхое. Цей відвар досить м'який, і не дратуватиме слизову оболонку носової порожнини дитини. Користуються їм так: крапають по декілька крапель в кожну ніздрю 2-3 рази в день.
  • Для діток старше можна протирати соком каханхоэ усередині кожної ніздрі. В цьому випадку можна використовувати гігієнічну паличку, обмокнувши її в сік і легкими рухами протерти носик малюка. Такий спосіб добре використовувати, якщо дитина не дає нічого закапати в ніс, а також діє з м'якшим ефектом, ніж капання соком.
  • Для дітей молодше півтори роки краще використовувати сік каланхое розбавлений кип'яченою водою. Дітям по старше можна закопувати і чистий сік. Крапають в обох випадках 3 рази в день по декілька крапель. Нежить зазвичай проходить дуже швидко.
  • Еще можно использовать смесь сока каланхоэ и алоэ #00, также капать по 3 раза в день.

Хочу попередити ще раз, сік цієї рослини буває різним по своїй "фортеці" залежно від віку рослини, тому обов'язково перевірте наскільки "міцно" приготовані вами ліки, щоб не зашкодити малюкові.
Для більшої вірності можете проконсультуватися у лікаря або купити вже готові краплі на основі каланхое. Хоча, я розповіла про цей народний засіб лікування нежиті саме тому, що їм можна скористатися в будь-який час доби, коли немає нічого відповідного в аптечці, і воно дійсне дуже дієво.
Якими засобами народної медицини користуєтеся ви? Що особливо добре помагает при лікуванні дитячих хвороб?
Буду рада побачити відповіді на ці питання в коментариях і обговорити цю тему на нашому форумі.
А також, пропоную моїм друзям блогерам почати нову естафету -раскажите про своїх, чудодійних способах лікування різних дитячих хвороб, або методах їх профілактики.
Доручаю це завдання:
Олені Ласточке власниці блогу - "Ідея дня"
І усім іншим, хто захоче написати щось цікаве на цю тему, буду дуже вдячна.
Ось коментар, який, я вважаю обов'язковим, для прочитання кожному, хто зібрався собі або дитині закапати сік каланхое :
ВНИМАНИЕ! Хочу отметить, что 23,02.2011 я закапала нос соком каланхоэ и алоэ, как писалось в одном из народных рецептов. Вот, что у меня произошло: один раз чихнула, затем очень сильно и быстро увеличилось количество соплей в носу, они появились откуда-то в горле затем, потом появилось заложенность в носу, и наконец #00 начал распухать язычок #01. Я очень испугалась, так как дышать было почти нечем, только одна ноздря дышала еле-еле. Мы позвонили знакомому врачу, он сказал, что не надо сильно паниковать, иначе будет шок, и быстрее можно задохнуться. Спас меня только горячий укол в вену #02, 2 таблетки супрастина не помогли, которые я выпила сразу((. ПОЭТОМУ, ВСЕГДА ПРОВЕРЯЙТЕ ВСЕ НА АЛЛЕРГИЮ!!! Я раньше капала у меня не было АЛЛЕРГИИ, только помогало мне. Ничем особо я не болела, был только насморк, и то не сильный, а произошло самое ужасное из ужасного. НИКОМУ ЭТОГО НЕ ПОЖЕЛАЮ! БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ!!!
Сюди заходять по таких запитах:

Ароматерапия при Захворюваннях дихальних шляхів
як впливає солярій при годуванні грудьми
обов'язкова в 18 років робити щеплення
чи може піднятися температура на другий день після щеплення
розвиток дитини в півтори роки
ігри для дітей півтори роки

Категорії