Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Час для дитини

Починаючи писати цю статтю, я цілком усвідомлюю те, що більшість батьків : не майструють виробу, не шиють, не займаються ліпленням, не малюють, не "кулинарят", не ведуть пізнавальні бесіди і не займаються спортом або яким або ще видом спільної діяльності зі своїми дітьми. Більшість з нас просто відводить дитину в дитячий сад уранці, біжить на роботу, повертаючись з роботи, забирає дитину пані, удома чекає ще багато клопоту або просто хочеться відпочити. На дитину часу зовсім не залишається. Що вже там говорити про вироби або пізнавальні бесіди - навіть думати про це ніколи.
Все ж, є батьки, які примудряться приділити увагу і своєму малюкові. І стати йому не лише людиною, яка водить його в дитсад, але і веселим цікавим другом, разом з яким можна дізнатися багато нового і чому-небудь навчитися.
Більше »

Додано в рубрику Важливо пам'ятати батькам, Виховання малюка
( (4 коментарів)

Категорії