Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Червоний, жовтий, блакитний…

Розрізняти кольори діти починають рано, ще з перших місяців життя, про що ви можете і не здогадуватися. Поступово вони починають порівнювати, а іноді - віддавати перевагу певним кольорам, навіть якщо вони не дуже яскраві.
Допомогти дитині у визначенні кольору різних предметів можна, запропонувавши йому зайнятися нескладною грою. Загляньте в коробку з іграшками, виберіть по декілька предметів одного кольору. Спочатку інтенсивність гамми кольорів іграшок, які ви вибрали, має бути приблизно однаковою, а кількість предметів - невелика. Покажіть, як їх слід розкласти (наприклад, червоні в один бік, зелені - в іншу). Потім запропонуєте малюкові зробити те ж саме. Щоб полегшити йому завдання, не обов'язково робити разом, але обов'язково запитуйте малюка: "Куди покладемо"?

Наступного разу можна зробити те ж саме, але додати інші іграшки схожих кольорів. Спостерігайте, як малюк впорається з цим завданням.
Візьміть листи паперу, зробіть з них декілька корабликів або літаків і нехай кожен "приземляється" або пливе до відповідного за кольором полю. Коли малюк підросте, умови гри можна ускладнити, спонукаючи його запам'ятовувати кольори і визначати для кожної іграшки "будиночок" свого кольору.

Категорії