Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи треба карати дитину?

Чи треба дитину карати? Напевно, більшість батьків, подумавши, дадуть ствердну відповідь. Треба уточнити, яке саме поняття вкладають вони в слово "покарання". Суворі інтонації в голосі, тимчасове позбавлення довірливих стосунків, солодкості або будь-яких привілеїв, які отримують "слухняні діти"? Покарання фізичного характеру ми навіть не розглядаємо і сподіваємося, що, якщо у когось з батьків ще збереглися патріархальні уявлення про допустимість фізичних заходів виховання - їх потрібно негайно позбавитися!
Звичайно, важко уявити собі маму, яка ніколи в житті не підвищила на дитину голос. Але яке здивування розгніваної мами, коли у відповідь на ляпанець (зазвичай - "по заслузі") її власна дитина починає відповідати тим самим! Як? Ти ударив маму? Ніби ударити дитину - не складає жодної проблеми.

Караючи дітей фізично, ви ризикуєте виростити озлобленого на весь світ, а значить - невпевненої в собі людини, яка, залежно від індивідуальних особливостей характеру, не лише пам'ятатиме усе до дрібниць, а і буде здатний помститися, у тому числі і вам! Іноді те ж саме можна сказати і про покарання моральне.
Безумовно, якщо трирічний або старше, дитина поступила погано, заздалегідь усвідомлюючи, що це погано, образив когось з близьких, йому слід дати зрозуміти, що він не правий. Проте, при цьому не можна робити це принизливо для дитини, в якому б віці він не був. Деякі мами і батьки дуже помиляються, вважаючи: якщо дитина неправа, то з ним можна "не церемонитися". Уявите собі ситуацію, коли дитина могла просто не замислитися про наслідки або забути, що ви з ним вже неодноразово про це говорили. Але, навіть якщо малюк і зробив щось умисне, не стаєте з ним на один рівень розвитку, відповідаючи тим самим, тобто на зло, або, принижуючи його. Наберіться терпіння і станьте вище.
За висловлюванням психолога Т. М. Титаренко, покарання - це майже завжди - прояв батьківської слабкості, непідготовленості до того, що відбувається, вимушена розрядка, від якої не завжди можна чекати виховного ефекту. Покарання не можуть бути системою, на них ні в якому разі не можна розраховувати.
Сюди заходять по таких запитах:

чи впливає солярій на лактацію
солярії в період лактації
щеплення в 3 місяці
зростання дитини в 4 року
салярий годуючим мамам
прокол вух

Категорії