Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим зайнятися в декретній відпустці?

Иногда хлопоты по дому занимают почти все время, и сколько бы мы не убирали, мыли посуду и готовили еду - все равно есть, еще что-то чего мы не успели. Бесконечный круговорот хлопот, работа по дому, которой особо никто не ценит и не замечает, порой приводит в женщину состояние: депрессии, агрессии, плаксивости, чрезмерной ранимости и обидчивости, к понижению самооценки, и многим другим не самым приятным душевным состояниям, которые нам не свойственны. Иногда, так хочется выйти на работу. Я думаю, это знакомо многим женщинам, которые воспитывают маленьких детей и находятся декретном отпуске.
Як не з'їхати з глузду від, здавалося б, приємних турбот про дитину і клопоту по будинку?

Знайдіть час і займіться чимось для душі, для себе коханій!

Чого вам дійсно дуже не вистачає: самореалізації, спілкування, або можливо просто відпочинку і сну?
Насправді, я уверенна, в тому, що кожній жінці потрібна самореалізація. Можна навіть самі рутинні справи виконувати з ентузіазмом і радістю, якщо у вас є заняття, яке приносить вам задоволення. Заняття - яке не відноситься до повсякденної домашньої роботи. Заняття - в якому ви творець.
Це може бути: рукоділля (в'яже, вишивка, шитво, макраме .); кулінарна творчість; захоплення кімнатними рослинами; іноземні мови, психологія або будь-яка інша наука; можливо, в душі ви письменник, поет або художник; будь-який вид спорту, який вам подобається.
Занять може бути незліченна множина, я назвала лише перове, що прийшло на розум. Якщо є можливість, ви можете піти на будь-які курси, наприклад, водіння автомобіля або навчитися їздити верхи на коні, а можливо - це буде нейл-арт або бухгалтерія. Нарешті, заведіть власний блог - це дуже захоплююче і пізнавально.
Декретна відпустка - це самий час прислухатися до себе, навчиться чомусь, виявити себе.
Тільки від вас, і від вашого бажання залежить те, як ви проведете день, яким заняттям присвятите свій час сьогодні, завтра і іншу частину соєю життя . Знайти час - це ваша особиста турбота і ваш інтерес.
А у вас виникає бажання зайнятися, чим-небудь окрім дитини і домашнього господарства? Які захоплення і мрії є у вас?
_______
Ви можете дізнатися мение чоловіка, досвідченого, але молодого чоловіка. Думка, про психологію, філософію життя, через його нестандарнтное бачення, виражене, іноді, в есе.
Сюди заходять по таких запитах:

щеплення від дефтерии
зростання дівчаток по місяцях
дитина рік і три місяці не хоче митися у ванні
yfhjlyfz vtlbwbyf rfr bpktxbnm yfcvjhr e ht, tyrf 1 ujk 3 vtczwf
навички дітей 9 місяців
при нежиті лікування

Категорії