Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому ми кричимо на дітей?

Чому ми кричимо і караємо наших дітей? Ви замислювалися над цим питанням?
Причин такого поведения родителей может быть несколько: 1. Кричим и наказываем ребенка потому, что и нас так воспитывали. 2. Не знаем, как иначе действовать в ситуациях, когда ребенок непослушен. 3. Мы не готовы к сложным ситуациям, плохому настроению или непонятному для нас поведению малыша. 4. От усталости. 5. Таким образом, пытаемся показать: кто главный и что родителей нужно слушать. Думаю этот список можно продолжить, именно поэтому в конце каждой строки стоит три точки, но эти причины я считаю основными.
Передусім, хочу звернутися до тих хто, вважає крик і покарання дітей прийнятним у вихованні: "Ще раз подумайте над тим, чому ви кричите, чому караєте своє дитя? Як відіб'ються ваші виховні методи на психіці вашої дитини, окрім того, що малюк почне вас боятися? Ви хочете бути другом своїй дитині? Ви хочете, що б він виріс щасливим і упевненим в собі"?
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка, Ради матусь
( (20 коментарів)

Категорії