Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Давайте зробимо світ чистіше!

((Не думайте, що ця стаття не з тематики блогу, дуже навіть з тематики)
Ви часто звертаєте увагу на те, що оточує нас? Вам усе подобається: По яких вулицях ви ходите? Чим дихаєте? Яку воду п'єте? Напевно, подобається далеко не усе. Скільки сміття навкруги?
Не зайвим і дуже корисним буде усім подивитися відео "Прокинься" про нашу планету і тому, що з нею відбувається.


Якщо говорити про міські або навіть сільські вулиці, то на них напевно знайдеться хоч би парочка папірців - обгорток від яких або продуктів широкого споживання, на додаток, можна побачити і пластикові пляшки, скляночки або ще що. скляні пляшки теж цілком дуже зустрічаються. Про бананову шкірку, лушпиння від насіннячок і недопалки сигарет я взагалі не говорю - це, звичайно ж, теж сміття, але не такий страшний, як вище перерахований - він хоч би розкладається досить швидко, і шкоди від нього для довкілля майже немає - просто сміття. Від куди це сміття береться - ви замислювалися?
Він від нашого виховання, байдужості, менталітету, бездумності, пофигизма (вибачаюся за вираження, але інакше не скажеш). Чому дві подружки - дівчатка 10-ти років, що тільки що купили морозиво в процесі прогулянки розгортають його, і тут же кидають обгортки, навіть не подивившись по сторонах? Чи є де по близькості урна для сміття? А по яскраво-червоно, через кожні 30-ть метрів настромлювано цих урн. Чому біля крамнички купа лушпиння, а на додаток ще і упаковка від ці самих насіннячок? Матусі посиділи вечорком - поклепали, про життя поговорили. Чому у дворі багатоповерхового будинку, біля альтанки валяються пляшки з-під пива, скляночки і ще купа супутнього цьому сміття? Татусі після важкого робочого дня вирішили розслабитися.
Напевно, їх не учили, або погано учили, що сміття не можна кидати, де потрапило.
Напевно, їм все одно, тому, що навкруги і так багато сміття. Напевно, на це вже дуже давно ніхто не звертає уваги. Напевно, завтра з ранку прийде двірник і усе сам прибере - адже це - його робота. Напевно, у них голова зайнята чимось по важливіше. Адже яка різниця: якщо я не смітитиму, а усі інші будуть - те ніякого ефекту. Напевно, їх нічого не лякає, адже в нашій країні кинутий під ноги папірець не рахується злочином. Можливо їм приємно споглядати це. Можливо, у них немає часу підійти 2 метри до сміттєвого бака? Міркувати можна довго. Але відповідь одна - нас погано виховали, раз ми дозволяємо собі так безсовісно і бездумно забруднювати наш світ.
Брудні міста з їх вулицями - це погано. Але там хоч колись, хтось до якого те святу, але прибере. А ви подивитеся, що твориться біля річок і озер, що ми можемо побачити в лісі? Купи пляшок, пакетів, пластика, обгорток і іншого сміття. Причому, про популярність будь-якого місця відпочинку на природі вже можна судити по кількості сміття навкруги. Донести усе це, що б відпочити на чистому повітрі не полінувалися - а прибирати немає чого, адже, коли ми сюди ще раз потрапимо - через рік, можливо. Так от, на природі, в лісі, біля озера або річки - двірники, на жаль, не працюють, а час, за який розкладається пластик і поліетилен настільки велике, що ваше сміття з легкістю можуть побачити і ваші правнуки - якщо його не присыплет за цей період землею. Купуючи продукти перед вилазкою на природу - купуйте і сміттєві пакети, і не полінуєтеся усе прибрати, зібрати і викинути в сміттєвий ящик десь в місті.
Так от, до чого це я розвела усю цю тривалу промову? Та до того, що б ми усі прокинулися - якщо ми не зовсім байдужі до світу, в якому ми живемо. Хочеш змінити свій світ - зміни себе. Починати треба з самих себе, з наших дітей. Давайте, не дозволятимемо собі кидати, що потрапило і де потрапило на вулицях (у будинку, я думаю, жодна хазяйка, що шанує себе, такого не дозволить). Давайте, виховаємо наших дітей так, що б вони не дозволяли собі смітити, де б то не було . Треба донести до наших чад, що не нормально чорнити те, в чому ти живеш. Що б вони не смітили не від боязні, що хтось покарає, а через те, що не хочуть і не можуть псувати те, що створила природа або створили люди.
Давайте будемо прикладом для наших дітей!

Категорії