Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитина не спить - що робити?

Сон - неоцінимо важлива частина нашого життя. Коли ми стаємо батьками маленької дитини, то частиною нашого життя стають і недосипання.
З появою малюка - з'являється безліч нового клопоту. В першу чергу цей клопіт пов'язаний з відходом а дитиною: тим, як дитину нагодувати, як краще одягнути і дуже важливо для мами і малюка - як забезпечити повноцінний і здоровий сон.
Перше, що запитують маму новонародженої дитини : "Як спить"?. І якщо дитина добре спить, без проблем засинає і набирає вагу - те щастю батьківському немає прибудови.

А якщо малюк ніяк не може заснути, часто прокидається вночі або взагалі не спить ночами - батьки шукають раціональне пояснення його поведінці, шукають якісь ліки для здорового сну і засобу для заспокоєння дитини, намагаються використовувати всілякі ритуали і хитрощі для того, що б дитина спала міцно і довго. Адже повноцінний сон дитини - це запорука його психічного і фізичного розвитку і здоров'я.
Проблема дитячого сну - це проблема і сну батьків дитини. Адже мама і папа які, няньчать неспокійного малюка - теж великою мірою недосипають. Звичайно головне створити усі необхідні умови для сну дитини, запастися набором колискових і терпінням. До речі, діти першого року життя дуже чутливі до настрою мами - якщо мама втомилася, знервована, нервує, то і дитина поводитиметься так само, тому і помічники не перешкодять (папа, бабуся, дідусь, тітка або дядько).
Що ж робити, якщо дитина не спить, якщо малюка ніякими колисковими і заколисуваннями не можливо укласти. Де шукати відповідь? Відповідь може бути досить простою. Наприклад: - Дитині жарко або холодно в кімнаті, де він спить або в такій кількості одягу, яку наділа на його мама. - Дитина голодна і не може заснути, або тільки що з'їдене не дає йому відразу -спокойно заснути. - Ванна прийнята перед сном - дуже збуджує малюка, або навпаки заспокоює - сприяє міцному сну. - Дитина мало часу проводила на свіжому повітрі або мало часу провів у фізичній активності. - Дитина спітніла або у нього мокрий підгузник, а може погано розпрямлено ліжко або не подобається така висока подушка... - А може малюкові не подобається, коли його так сильно вколисують, або що б заснути йому заважає ця колискова? - І вже самий крайній варіант - дитина не здорова, його щось турбує і потрібне обращатся до лікаря.
Відповіді на усі питання пов'язані з дитячим сном ви знайдете в новій соціальній мережі для батьків Тихіше, дітки сплять!. Тут безліч рад, цікавій і корисній інформації і для молодих мам, і для тих, хто тільки чекає дитини.

Категорії