Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитина почала боятися чужих людей

У психологів є таке поняття, як "страхи восьми місяців". Кожна дитина індивідуальна, але приблизно у віці семи - десяти місяців малюки починають ділити оточення на "своїх" і "чужих". До "чужих" можуть легко потрапити навіть близькі родичі, яких дитина бачить зрідка. Оточення малюки зустрічають криком і плачем. Це можна пояснити тим, що дитина переживає відчуття страху і тривоги, бачить людину, яка відрізняється від мами, а це означає, що дитина боїться раптового впливу цієї нової людини.
Часто діти, які більшість часу проводять в жіночому товаристві бояться чоловіків, особливо з грубим голосом, вусами або борой і тому подібне

Саме у цьому віці малюки починають ходити за мамою "хвостиком", нікуди її не відпускають. Така поведінка може спостерігатися в хлопчиків до трьох років, а у дівчаток - до двох з половиною років. Природа цього страху пояснюється тим, що дитина відчуває занепокоєння і самітність, якщо уривається його візуальний або тілесний контакт з близькою людиною.

Щоб зняти дитячий страх, поговорите з тією людиною, яку збираєтеся запрошувати до себе в гості. Дайте гостю невелику інструкцію - як поводитися з дитиною. Нехай спочатку не прагне спілкуватися з малюком, а просто спокійно посидить і подивиться. А ви нині будете поряд з дитиною, краще - тримати його на руках. Нехай поки що малюк звикне до нової людини, побачить, що мама з ним спілкується, мама спокійна, вона посміхається, і нова людина безпечна. Потім нехай ваш гість запропонує малюкові якусь іграшку, спробує поговорити з ним спокійним голосом.
Помітьте, що діти в такий період дуже бояться залишатися із сторонніми або малознайомими людьми наодинці, тому краще не залишайте свого малюка, навіть якщо у вас є насущна необхідність.
Мамам і батькам дуже важливо бути особливо уважними до своєї дитини у віці одного року. Краще, якщо ви не перекладатимете турботи про дитину на няню або бабусю, відмовитеся від тривалої відсутності і відряджень. Пам'ятаєте, що дитячі страхи можуть зберегтися і в старшому віці, а це може перешкодити нормальному розвитку дитини. Це просто етап розвитку вашої дитини, а не переляк.
Сюди заходять по таких запитах:

як проколоти вуха в три роки
на горщик
лікування нежиті каланхое у дітей
як исспользовать сік каланхое
rost i razvitie rebyonka
розвиток дитини 2 року і 5 міс.

Категорії