Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитина смокче великий палець

Коли дитина ще зовсім маленька, батьків розчулює коли малюк смокче пальчик або гризе свою ручку. Але у дітей постарше теж, часто з'являється звичка смоктати палець. Іноді цю шкідливу звичку батькам вдається усунути, або замінити соскою. А буває і таке, що дитина смокче палець при першій слушній нагоді: коли засинає, нервує, щось вимагає, капризує, коли щось болить і тому подібне. У таких випадках палець може стати тонким, зморщеним, і в рот потрапляють усі мікроби, які є на руках, а вимити руки кожного разу, коли дитина це робить не можливо. Як же боротися з цією звичкою, і від чого вона з'явилася?
Краще всього відвідати дитячого психолога, разом з яким ви зможете впоратися з ситуацією. Детально обговорити ситуацію у вашій сім'ї: хто бере участь у вихованні, як з дитиною зазвичай спілкуються, постежити за його поведінкою. І чим старше він стає, тим більше тривожаться батьки.
Отже, чому дитина це робить? Смоктання пальця для дитини - хороший спосіб заспокоїтися, оскільки це дуже нагадує йому пищу. Адже так само малюк заспокоюється і тоді, коли мама прикладає його до грудей або дає пляшку з сумішшю.

Якими можуть бути причини цієї шкідливої звички?

Проста - малюкові не вистачає маминого молока, або ж він дуже швидко випиває молочну суміш з пляшки, якщо отвір в сосці дуже великий. Також, діти іноді смокчуть пальці, коли у них ріжуться зуби. Ці причини не мають психологічного аспекту і в таких випадках бояться нічого. Часто ця звичка проходить сама собою.
Смоктати палець дитина може і тоді, коли йому не вистачає емоційного спілкування з дорослими, і він тривалий час знаходитися один. Дитина може замкнутися в собі, якщо не відчуває уваги і любові. До речі, дуже часто смокчуть палець малюки, яких виховують в будинку малятка, оскільки, там на декілька дітей доводиться лише один дорослий. Дуже часто причини шкідливої звички необхідно шукати саме в стосунках дитини і батьків.
Деякі мами і батьки, навіть дуже дбайливі і уважні, не завжди можуть показати дітям свою любов, розповісти малюкові, наскільки він для них доріг. Іноді батьки вважають, що своєю любов'ю вони можуть розбестити малюка і тому поводяться стримано, рідко беруть дитину на руки, мало посміхаються і розмовляють з ним. Палець для дитини - це спосіб потішити себе, і заспокоїти.
Проаналізуйте, як ви зазвичай заспокоюєте дитину, які слова говорите. Спробуйте не лише розібрати ситуацію, але і змінити її - стати уважнішими батьками, які говорять дитині про свою любов, про те, що вони його завжди захищатимуть і завжди будуть поруч. Дитина повинна відчувати вашу любов, ласку і тепло - це для нього не замінять ніякі іграшки або няні. Діточки, навіть зовсім ще маленькі, потребують уважних і люблячих батьків.
Сюди заходять по таких запитах:

чи можна в 2 місяці дитині проколоти вуха
зростання дітей після року
алергічний нежиті народні методи лікування
коли проколювати вуха
зростання малюка в 11 місяців
вірші про появу немовляти

Категорії