Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитяча творчість

Давайте знайдемо час і займемося чим нибудь цікавим разом з дитиною. Не переглядом мультфільмів, телепередач, або навіть не читатимемо дитячих книжок. Час від часу нам усім буде дуже корисно і цікаво зайнятися дитячою творчістю. У цьому є дуже велика користь і для батьків і для дітей - це час проведений разом, це увага один до одного. Окрім уваги і спілкування батьків з дітьми, слід зазначити, то що дитяча творчість це розвиток певних навичок, знайомство з різними (досі не знайомими) матеріалами і їх властивостями, це відкриття нових можливостей, розвиток фантазії, дрібною мотрики і кончно ж - заряд позитивних емоцій. Я пропоную зробити цікаву аплікацію. Мій варіант підходить дітям приблизно 3-х років, але цілком можливо, що буде цікавий і малюкам по старше.

Отже: Робимо кучерики для овечки або баранчика Для заняття вам знадобляться: аркуш паперу, олівці або фломастери, клей ПВА, пензлик і акварельні фарби або гуаш, звичайна вата. 1.Треба зробити ескізний малюнок тварини - це може зробити мама або дитина. 2. Зафарбувати малюнок - робота малюка. 3. Намазати область "кудряшек"-туловище баранчики як ки клеєм ПВА. 4. Мама відриває маленькі шматочки ватки, а дитина приклеює їх на тулубі овечки. 5. Після того, як вата приклеїться можна її трішки підфарбувати акварельними фарбами в потрібний колір. Тільки не дуже сильно мочите пензлик у воду - мокра вата погано схожа на кучерики. Ми, наприклад, зробили "ватний об'єм" і для хмаринок на небі і для рядом зростаючої кульбаби. Таким чином, можна зробити разом з дитиною будь-яких волохатих або пернатих звіряток: курчати, хом'яка, собачку, кішку, кролика і т. д.
Виготовлення луски для чарівної рибки Для виготовлення колажу знадобляться:
Аркуш паперу, ножиці, кольоровий папір і або строкаті листочки із старих журналів, клей ПВА і трохи фольги (можна узяти обгортки цукерок). На практиці я переконалася - що 3-х літній дитині приклеювання луски для рибки - завдання важкувате, хоча дуже цікаве. У нашому випадку луска клеїлася в усі місця не залежно від контура раніше намальованої рибки. Деталі, що вийшли за контур, я постійно непомітно віддирала. Що б істота на листі стала схожою на рибку довелося його обклеїти по контуру фольгою - самостійно. Але для дитини 4-5 років, я думаю це завдання буде цілком під силу і в самостійному виконанні. Отже: 1. Малюємо рибку. 2. Вирізуємо різної форми (круглі, квадратні, прямокутні, полу-круглые, форми лусочок ) клаптики з кольорового паперу. 3. Пояснюємо дитині, що ці детальки треба приклеїти на рибку - вони замінюватимуть лусочки і плавники. І починаємо клеїти шматочки строкатих папірців. Бажано це робити поступово починаючи від голови риби і закінчуючи хвостиком. Але задумка маленької дитини може бути зовсім іншою - дайте йому свободу дій. 4. Виділите окремі деталі рибки фольгою або різними кольорами паперу, вобщем, прикрашайте свою рибку, як вам тільки підкаже фантазія.
Проводите більше часу зі своїми дітками. Бажаю вам гарного настрою і дачної творчості!

Категорії