Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

До моря з дитиною?

Якщо ви зібралися з дитиною на відпочинок, вам необхідно потурбуватися про багато важливих моментів. Наприклад, що краще узяти з дому, або чим не варто перенавантажувати свій багаж.
Багато що з перерахованого нижче, ви з легкістю знайдете на ринках, якими усипані курортні міста, села і самі пляжі. Але іноді, після довгої дороги, в повній розгубленості від нових місць і жаркого клімату ми забуваємо устежити за важливими речами, що приносить неприємний клопіт і переживання в наш відпочинок.
Список речей, які вам обов'язково згодяться, при поїздці в далекі теплі краї з дитиною:

1. Панамка - дуже потрібна річ і для усіх членів сім'ї;
2. Тонкий одяг, що закриває руки і плечі, ноги - часто, це найнадійніший спосіб захистити шкіру від сонячних променів.
3. Теплий светр і штани - іноді вечори на півдні бувають куди прохолодніше чим удома.
4. Крем для защиты от солнца и после загара - эти средства бывают достаточо эффективны, но никакой крем не спасет вас и вашего ребенка, если он целый день проведет на открытом солнце.
5. Парасолька - просто неоцінимий під пекучим сонцем. У вітряну погоду - парасолька може ламатися або відлітати, частіше чим ви б хотіли, в таких випадках краще шукати пляж з навісом або дерева. Як навіс для дітей можна використовувати маленькі дитячі намети - не знаю наскільки це практично і зручно, але бачила, що деякі користуються. Розкладний навіс для дорослих, до речі, теж мені зустрічався.
6. Надувной круг, подушка, мяч или любой другой аксессуар, помогающий держаться на воде. Из этого списка хочется выделить именно детские нарукавники для плавания. Они прекрасно удерживают ребенка на воде, но не мешают ему свободно и самостоятельно двигаться, учиться плавать, нырять и т.д.. К тому же, нарукавники надежно держаться на руках, их не унесет волной и они не выскальзывают из рук. Нарукавники - безопасны, а жилет еще безопасней и надежней. Выбирайте, что больше по душе вам и вашим детям. Помните, волны бывают очень коварны и способны сбить с ног, накрыть или перевернуть любого взрослого и ребенка. Всегда держите ребенка в поле зрения.
7. Набір іграшок для піску. Відерця, форми, лопатки, граблі і сито стають дуже цікаві для дітей різного віку, і дорослих теж. На пляжі, усі діти стають творцями - будують замки, палаци і басейни, печуть тістечка і торти, викладають з камінчиків і черепашок чудові візерунки і фігурки. Щоб дитина не нудьгувала, а ви спокійно приймали сонячні ванни - потурбуйтеся, що б у нього було усе необхідне для цікавої гри. Також, на пляжі діток дуже люблять грати вітряними і водними млинами, і машинками, якими можна перевозити пісок.
8. Не забудьте підгузники, соски, пляшки, і дитяче харчування на перших порах, якщо ви усім цим все ще користуєтеся.
9. Горщик! - в дорозі це ваш великий друг і соратник. Якщо ви їдете у власному автомобілі - прекрасно, але дітям іноді закортить в самих непідходящих місцях і тут горщик, особливо якщо він закривається дуже доречний. У потягу також легко і зручно застосовувати горщик, в автобусі, напевно, теж можна їм скористатися.
10. Обязательно Аптечка!!! Казалось бы, взять аптечку и вложить туда все необходимое - естественно и просто. Несмотря на простоту задачи, многие ей пренебрегают, мол: "куплю необходимые лекарства, если они будут нужны, аптеки везде есть". Не всегда все так просто. Иногда, лекарства нужны в дороге, а следующая аптека еще непонятно где и когда будет. Учитывайте, также что вы едете достаточно далеко, и знакомых вам, нужных лекарств может не оказаться. В поисках необходимого лекарства можно объездить все аптеки в незнакомом городе и так и не найти. Итак, обязательно возьмите собой: градусник, жаропонижающее, болеутоляющее, лекарства от кишечных инфекций, антигистаминный препарат, антисептик...дальше список продолжите сами. Аптечка занимает немного места, но очень удобно если все необходимое есть под рукой, и ужасно неприятно если приходится выискивать нужные лекарства в неизвестно где, да и еще в ночное время.

На пляж з дитиною краще всього ходити уранці (до 11 годин) і увечері (після 16 годин);

На скільки можливо дотримуйтеся звичайного раціону харчування для малюка;

Дайте дитині вдень гарненько виспатися (навіть якщо він вдень вже не спить) - це забезпечить вам спокійну обстановку в другій половині дня;

При потягу до моря, особливо в Крим пам'ятаєте одне золоте правило, в якому ми з легкістю переконалися, : "Їдеш в Крим? Речей бери в два рази менше, а грошей в два рази більше! "
Приємного усім відпочинку і яскравих незабутніх вражень!
Доповнюйте мій список - якщо я щось упустила у своїй замітці.

Категорії